Top

Asa-s Prietenii in varianta cu Anya

Hi-Q – Asa-s Prietenii in varianta cu Anya ;) Cum vi se pare ?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Kittutza 24 April 2008, 18:20

    Poate eu ar trebui sa ma pronunt de-abia dupa ce o mai ascult de vreo 10 ori…ca eu ma obisnuiesc mai greu cu schimbarile.Dar momentan nu imi place asa mult…tot caut vocea aia…o caut pe Nico…dar e Anya ;)

    Stii cumva daca mai gasesc pe undeva varianta cu Nico ?

    Kittutzas last blog post..Ce mai zi…

  • roxe_bebe 24 April 2008, 19:10

    Kitt are dreptate…caut vocea matura a lui Nico….nu neg ca si vocea Anyei e buna…chiar placuta…dar mi se pare putin copilaroasa….asta e senzatia care mi-o da….dar aici e vorba de obisnuinta….

    roxe_bebes last blog post..Mahmureala de Duminica dimineatza!

  • Andu 24 April 2008, 20:11

    Nu vreau sa fiu rautacios, dar piesa suna foarte prost. Nu stiu cum era inainte, dar acum e urata rau piesa. Prea copilaroasa, si vocea dar si versurile..

    Acelasi copil care uraste industria muzicii romanesti,
    Andu.

  • ioana 24 April 2008, 21:33

    Manea electronica pt pusti. Au involuat cu melodia asta!

  • marian 24 April 2008, 22:12

    e frumoasa piesa dar se poate si mai bine ;)

    marians last blog post..am primit scrisoare de la Google

  • wassup 24 April 2008, 23:34

    uh .. sa stii ca e copilareasca vocea :)

    wassups last blog post..Stefan Banica Jr – Tu si eu

  • Pyuric 24 April 2008, 23:52

    Mie tocmai asta imi place la vocea Anyei, este dulce, copilaroasa, calda. Vocea lui Nico era prea rece, plain… Imi place varianta aceasta finala, si consider ca Anya se potriveste mult mai bine cu mesajul trupei, mesajul melodiilor Hi-Q ;)

  • Laoor 25 April 2008, 13:43

    Nasol suna piesa asta… pentru copii sub 12 ani cred ca se potriveste ;))

  • Andu 25 April 2008, 14:22

    @Pyuric: Adica, cei de la Hi-q, au de relatat prin melodiile lor un mesaj celor cu o gandire copilaroasa. De ce trebuie sa aiba o voce atat de copilaroasa, sa para melodia cat mai penibila?

    Acelasi copil care uraste industria muzicii romanesti,
    Andu.

    Andus last blog post..Lumea e tot mai agitata…

  • rozza 1 May 2008, 14:57

    Hm…nu iese cu nimic in evidenta piesa.Adica ma rog,Anya are voce de papusa :)) dar melodia nu mi se pare nici cum…
    Eu raman la formula Hi-q cu Dana.

    rozzas last blog post..1 mai

  • rux 9 May 2008, 09:28

    hm….e foarte tare melodia n-am ce zice si mie imi place vocea Anyei;)

  • andra 12 May 2008, 16:32

    foarte mijto melodia

  • andra 12 May 2008, 16:33

    si imi place mult de anya

  • anku 2 November 2008, 21:48

    decat nicoleta de o suta de ori anya!

Post a comment