Top

Unde zici c-ai fost ma ??

Primesc mai devreme un mass pe hi5 si intru sa-l citesc. Un pusti da mass catre adresa de myspace a trupei in care canta el. Am dat click pe poza lui, ca sa vad cum arata trupa si .. el. Ce credeti ca am gasit ?

Ionutz la sensation fake

Doar nu o sa credeti ca baiatul asta a fost la Sensation, nu ? =)) Hai frate, cat de nesimtzit trebuie sa fi ca sa fake-uiesti o astfel de poza, mai ales ca se vede ca e fake ??

Oare de ce toti copiii din ziua de azi vor sa-si faca trupa si sa cante sau vor sa lucreze in radio sau televiziune ? E oare atat de cool ?

Da, e cool, atata timp cat esti facut pentru asta !

p.s. 1. daca n-aveti ce face intrati pe myspaceul trupei despre care va vorbeam (Sugarrush) mai sus sa auziti piesa pe care probabil o vor promova vara asta. Eu i-as da nota 8, dar nu-i dau nicio sansa sa ajunga hit pe radio sau in discoteci/cluburi, ceva-i lipseste. Si totusi, unde canta baiatul asta sau e doar dansator sau .. ce face in trupa asta, ca doar vocea tipei o aud ?!

p.s. 2 asa arata niste poze de la Sensation :D

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Miriam 22 April 2008, 21:41

    a uitat sa se imbrace in alb sau in negru! Bietu’ copil, viseaza si el.

  • Edi 22 April 2008, 21:47

    man, esti prea dur. a fake-uit o poza. so what?

    e la inceput, incearca sa se promoveze si el cum poate.
    asa suntem noi, romanii, stim doar sa aruncam cu bata. :| (de la zoso la olix si inapoi :| )

  • marian 22 April 2008, 22:10

    nah … copilul se crede tare … dar se vede clar ca nu are nici o umbra pe el care sa apartina backgroundului respectiv ;)

    marians last blog post..din nou “FORTAT” sa merg la scoala

  • Kittutza 22 April 2008, 23:35

    Lol…poate viseaza sa ajunga acolo…eh asta e.Fetele cu LV fake,baietii cu poze pe la SW

    Kittutzas last blog post..Mumiile revin

  • d3vilgirl 23 April 2008, 02:35

    cred ca daca ma chinuiam faceam poza sa para mult mai reala :))

    d3vilgirls last blog post..Fantezie

  • andrei 23 April 2008, 08:25

    Nu fii rautacios. Uite ca desi a lucra in radio nu e pt toata lumea cu ceva noroc/bafta/intelegere tu ai reusit sa intri in sistem . Nu-mi zi acum ca nu sint altii mai buni ca tine care nu au avut bafta ta . Asa ca .. mai moale cu rautatile legate de oameni . Suna putin a aroganta si sa nu uitam ca erai sa pierzi jobul acu 2-3 luni . M-a enervat postul tau !Ai mai avut unul acum ceva vreme cu salariul unei tipe care era mic .Sa fim seriosi !

    Sa nu uit. Colegul tau de emisiune nu are o parere prea buna despre tine :-) Acum sint eu rautacios

  • Cristian Teichner 23 April 2008, 11:22

    In cazul lui nu cred ca este vorba de promovare sau de Sensation, probabil ca daca ar fi MARE FAN sensation si-ar fi luat si el macar pijamale albe.

    A descoperit calculatorul, a descoperit un program de editare grafica si a facut poza de mai sus pentru a le arata prietenilor lui ce a reusit sa faca.

    Mai demult erau o gramada de poze de genul, tu langa pamela anderson .. crezi ca iti sare cineva in cap sa spuna ca e fake? :)

  • Cristian Teichner 23 April 2008, 11:31

    Nu cred ca ai exagerat dar ai interpretat gresit mesajul unui pushti de … hai ca are mustatza deci in jur de 16 ani :)

    Toti la varsta aia aveam prieteni care incercau sa isi faca o trupa, pentru varsta lui e ceva foarte cool!

Post a comment