Top

Earth day si iarba

Ca tot e astazi Earth Day ma gandeam sa vorbim putin despre iarba ;) Defapt, ii las pe altzii sa vorbeasca despre iarba, in sperantza ca voi va veti amuza putin.

Teo la Cafe Deko in Constanta despre .. Iarba :D ATENTIE contine cateva cuvinte care poti fi considerate vulgare.

[youtube YsPxLxKmqtI 415 347]

Eu cel putin am ras cu lacrimi dupa ce l-am vazut pe baiatul asta :))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • d3vilgirl 22 April 2008, 16:49

    da da da :) foarte tare… Deko rulllz :) chit ca sunt ei un pic vulgari da vorbesc despre realitate :D app… sa zici mersi ca tzi-am aratat :))

    d3vilgirls last blog post..Fantezie

  • nazo 22 April 2008, 18:25

    ff tare !!!
    chestia cu marihuana rulz!

  • valibarbulescu 22 April 2008, 20:59

    LOL! aaa… ce LOL?! aaa… LOOL fratee ! adica??… ce ziceam bro?… aaaa…LOL ! DEKO frate ! LOL ! aaa… ce LOL?!… hmm… nevermind…

  • valibarbulescu 22 April 2008, 21:24

    LOOOOL ! no f-in weed mate !!! MAAAAATINAAAL la VIBE !!!! :))

  • valibarbulescu 22 April 2008, 21:34

    life is too short for just minimal music… ;-)

  • valibarbulescu 22 April 2008, 21:55

    pai da… true ! ca si la vibe sunt de la noua in fiecare seara niste avioaneee de nu le poti prinde…
    dar in daytime e altceva…
    gen ziua facem bani si noaptea ii cheltuim… ;-)

    la vibe doar se cheltuie… da lasa ca e de unde… :))

  • valibarbulescu 22 April 2008, 22:23

    mate, pacat de “materialul” baietilor de la deko sa il stricam cu polemica asta de porc… hai sa fim toleranti si relaxati… fiecare sa “asculta” ce vrea… cine nu danseaza sa “pleaca” acasa ! LOL

  • Sergiu 22 April 2008, 22:53

    E naspa daca fumezi pe afara… Crezi ca taxiurile sunt masini de gabori. :)) Eram cu un prieten in parc fumati si asta se uita la un boschetar si s-a miscat boul si prietenul s-a speriat si a luat-o la fuga si eu m-am speriat de el. Vorba unui coleg… Dupa ce fumez, cand ma trezesc urmatoarea zi am febra musculara de la alergat. Cel mai penal lucru a fost o data cand am plecat din Gossip si am fost la o prietena si ma uitam pe tavanul ei(are o bucata din aia de vopsea rupta) si vedeam omuletul ala din Gossip. Mi s-a facut pofta. :P

    Am vazut asta mai demult(filmuletul).

  • Sergiu 23 April 2008, 00:08

    De pastilat, nici eu nu m-am pastilat. Cica esti prost o saptamana dupa aia. Nu poti sa inveti nimic, uiti. Tu oricum vad ca ai probleme cu memoria. :)) Eu cica invat pt testul de la mate de maine, dar nu-mi intra nimic in cap. Vorba unuia… De la iarba e. :P