Top

Nu sunt pitzipoanca

Se da urmatoarea situatie: este fata (decenta, normala), vrei sa te prostesti putin, iti faci niste poze haioase si, ca sa nu te distrezi doar tu, le pui pe net (hi5 si alte alea).

Problema: risti sa ajungi pe siteul cu pitzipoance.

Intrebare: ce faci ca sa nu ajungi pe siteul cu pitzipoance? Iti pui watermark pe poze cu “nu sunt pitzipoanca” ? :))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Andra 21 April 2008, 18:58

    Hahaha! E si asta o idee, sa stii! =))

    Andras last blog post..*Ast?zi vine iar?

  • Kittutza 21 April 2008, 20:44

    Nu mai pui nici o poza si gata :D

    I love pitzipoancele :X

    Kittutzas last blog post..Trei tipuri noi de NESTEA Vita’o (le vrem sau nu?)

  • movieaddicted 21 April 2008, 20:55

    vai cat de amuzant e site-ul asta =))
    si scarbos daca stai sa te gandesti :|

  • A.I. 21 April 2008, 22:43

    cum sa fie buey scarbos ? zi-mi ca nu te duci in banbu si nu stai cu ochii pe ele ca pe butelie :D

  • movieaddicted 21 April 2008, 23:27

    fiind fata, asta nu e una dintre preocuparile mele :))

  • movieaddicted 21 April 2008, 23:43

    Oliver, cum sa puna watermark-ul ala?! Crezi ca le-a obligat cineva sa puna pozele alea pe internet? /:)

  • movieaddicted 22 April 2008, 03:59

    ce intrebari dragute :))
    pari asa inocent si naiv :D

  • Sergiu 22 April 2008, 09:41

    Ce zambesc aici… Cred ca se uita seminaristu’ la mine :)) Si cica ar trebui sa ma interesez de proiect.

    O fosta de-a mea avea o manie cu watermark-urile, ca sa nu ii foloseasca altii pozele. :) Se pun in PS daca vrei.

  • Adrian O. 22 April 2008, 12:06

    Cred ca a fi pitzipoanca (ori cocalar, for that matter) e o stare, nu o chestie de moment. Daca esti fata decenta, degeaba iti faci poze traznite, poti arata haios (prostesc chiar), dar nua reti a pitzipoanca. La fel cum porcul imbracat in costum armani e tot porc, si reciproca e valabila.

    Adrian O.s last blog post..Evenimentul din jurul evenimentului

  • alina 22 April 2008, 12:07

    :)) ce idioata e lumea in ziua de azi. doamne!! eu nu mi-as pune astfel de poze….mai ales pe haifaiv. mai am doua pitzipoance in lista de mess, care isi pun astfel de poze la avatar. :))

  • A.I. 22 April 2008, 13:25

    m-a uitat azi si pe cocalari.com….am vrut sa-mi dau seama daca am avut vreun simptom de genul ala in tineretile mele :D
    ce e si acolo…doamne fere :))

  • Petrvs 23 April 2008, 15:41

    Eu cred ca tu incerci sa te scuzi ca sa nu apari pe cocalari.com :))

    Petrvss last blog post..Spam Report 5

  • Anda 4 May 2008, 02:37

    Vreau sa ma anuntati va rog cand revine Pitzi ca deja mi-e dor de o portie de ras.Totusi, Mouvieaddicted are dreptate ca unele poze sunt scarboase: ex. “o pitzi verde”, m-a dat gata,saracul stomacul meu la ce atrebuit sa reziste!

  • A.I. 14 May 2008, 19:01

    am gasit-o pe hi5 pe una din pitzipoance :D una blonda cu plamani mari :D

  • Laura 30 May 2008, 15:42

    Susţin http://www.pitzipoanca.org. După părerea mea, puţine sunt cazurile în care pozele de pe HI5 sunt postate de altcineva :)

    Ultima insemnare a lui Laura este.. Just because I like it

  • ra 25 June 2008, 00:01

    de ce nu merge site-ul?…..dupa parerea mea e chiar foarte tare,de ce sa nu vedem si noi minunatiile tarii!

  • tucu tucu 25 June 2008, 12:58

    daca esti o fata decenta normala si vrei sa te prostesti inseamna k ar trebui sa te duca capul la mai mult decat poze tip “cacatoare” sau poze cu bani bagati in chiloti pentru k atunci iesi din sfera caterinca si ajungi in penibil.

  • tucu tucu 25 June 2008, 12:59

    scuzati faza cu “duca capul” :))

  • ra 25 June 2008, 18:14

    vreau sa stiu ceva au inchis site-ul s-au?

  • Ranfan 19 July 2008, 21:46

    Problema e ca nu apar numai poze cu bani sau din alea tip “cacatoare”. Am vazut poze facute pe langa niste statui a caror “pasarica” se vedea :)). Si fata a ajuns pe unul dintre site-urile gen pitzipoanca(e vorba de hai6.net). Nu vad de ce. Partea si mai proasta e ca multi dintre comentatori pot fi catalogati drept cocalari sau pitzipoance…sunt departe de cartea de gramatica si n-au legitimatie de biblioteca. Asa ca nu-mi bat capul prea mult…site-urile sunt faine dar unele dintre pozele expuse sunt trase de par. Iar hi5 este un site matrimonial…ce te-ai astepta sa gasesti pe un astfel de site?

    Pe de alta parte, te poti adresa adminilor site-ului si iti scot poza. Asta in cazul in care esti suficient de coerent, in scris, pentru a te face inteles :P.

  • andrusca 23 August 2008, 16:54

    ce nebuna e lumea:))eu am numai poze decente pe hi5………my hi5: http://thesweetygirl95.hi5.com …………..recunosc se poate spune ca sunt j eo pitzipoanca…….mai ales din pozele cu botic :*:*:*:* :)):))

  • joly 25 August 2008, 20:37

    fata dupa c k iti faci reclama la profil te mai si dai mare k potzi fi pitzipoank..waii d kpu tau :))))

  • catal1n 8 September 2008, 15:32

    frate mai e si site’u cu cocalarii …. aia ce watermark sa puna pe poze ?! cu ” nu sunt cocalar” ?!?!? :))

  • bebelusha_mada 6 May 2009, 14:46

    [-( Cred ca chestia cu ptitzipoancele e o mare tampenie iar acele fete sunt ori nebune ori tampite

Post a comment