Top

Alina Plugaru la Partydul KissFM

Alin Plugaru

Scurt pe doi, diseara la emisiune vine Alina Plugaru. Nu o dezbracam, nu facem sex cu ea, nu puneti intrebari idioate ! O aducem la radio, ne distram, dansam si vorbim .. chestii despre ea si meseria ei ;)

Diseara de la ora 22 la KissFM :D A, era sa uit, avem si webcam !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • danmesser 19 April 2008, 03:01

    Mmm, meseria ei? Care dintre ele? :D

  • Patrik 19 April 2008, 08:13

    oooo….Alina Plugaru !!! Nu stiu cum e ca “actrita” dar asa cum am vazut-o prin emisiuni si videochat-uri e dragutza si simpatica .Voi urmari si diseara :P

  • Jimmy 19 April 2008, 08:59

    Jimmy vrea si el Alina Plugaru =))

  • Bancheru 19 April 2008, 11:21

    wow… dupa bebelusha Delia acum urmeaza alta vedeta “buna” :)) o sa fie misto…

  • Miriam 19 April 2008, 12:14

    scz…chiar nu ati gasit pe altcineva? Ce sa ne povesteasca? Poate nu trebuia sa intreb. Daca vrei…blocheaza comentariul…

  • Blue 19 April 2008, 12:15

    Daca nu o dezbracati si nu faceti sex cu ea, de ce mai vine? 8-| ( <– rolling eyes )

  • sorenson 19 April 2008, 12:44

    hai ca acuma sunt curios cum va decurge emisiunea :D

  • CaTa 19 April 2008, 13:35

    tare presimt eu ca webcam-ul o sa aibe fooooarte multi “vizitatori” in seara asta :)

  • clau 19 April 2008, 17:03

    abia astept si eu emisiunea ;)

  • Raluque 19 April 2008, 19:29

    …o..nu ! serios acum…va datzi cu firma-n cap…mai bine-l chematzi pe Patapievici:D

  • draqos 19 April 2008, 19:35

    olix cum de nu ma chemi si pe mine invitat dupa ora 0? Le arat spectatoriilor ce-si doresc :))

    pff… si inca ce atmosfera faceam daca eram si eu in Alina Plugaru

    langa am vrut sa zic

  • sorenson 19 April 2008, 20:49

    “Daca nu facem record la webcam … ”

    @OLiX – poti s-o mai spui de trei ori :D