Top

Ieri dupa-amiaza mi-am petrecut cateva minute bune inainte si dupa ora 18 in platoul stirilor de la PrimaTV, cu un aparat foto dragutz imprumutat de la PR :) Am facut poze cu noul studio al stirilor si am surprins-o pe Cristina Topescu inainte de a intra in direc si apoi, in direct, in timpul materialelor de pe post ;)

Enjoy the pics :D

[slideshow=10]

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Jimmy 17 April 2008, 12:23

    Vreau si eu aici :x

    Jimmy’s last blog post..Waiting and waiting

  • Kittutza 17 April 2008, 12:27

    Arata chiar bine ;)

    Kittutza’s last blog post..Mega Image a inghitit La Fourmi

  • CaTa 17 April 2008, 14:12

    o transmisiune live pe blog pe cand? sau doar acum ti-am dat ideea?

    CaTa’s last blog post..VAND KIT XENON AUTO PENTRU ORICE TIP DE MASINA H1,H3,H4,H7,H8, ETC

  • Bancheru 17 April 2008, 14:50

    noah am vazut si eu cum scrie pe un prompter…si scrie al naibii de mare… foarte tari pozele…

    Bancheru’s last blog post..Dimineata faina

  • Miriam 17 April 2008, 15:09

    inedite pozele…Nu oricine are acces in studioul de stiri sa faca poze. Cum e Cristina Topescu?

  • Adrian O. 17 April 2008, 18:26

    Aparatul tau foto ce avea? Erai la un moment dat tare mandru de el :) A trebuit sa imprumuti unul?

    Adrian O.’s last blog post..Graba si lehamitea

  • doina 23 April 2008, 18:32

    Pentru mine Cristina Topescu a fost si va ramane una dintre cele mai frumoase, distinse si rafinate prezentatoare tv., intrecand de departe alte prezentatoare inclusiv pe mult-laudata Andreea Esca=Eram care nu are nici clasa nici educatia D-nei Cristina Topescu.

  • DJ_PsyHOtiK 19 August 2008, 06:25

    eo unu’ in timpu liber ma duc pe l o televiziune sa innvatz…si paote in timp sa si lucrez

    si acum sunt la mntat vocea si taiat:D..

    deci la Montaj…akl tai filmele cuprinse cu lungimea 0-5’6 min maxim…filmele vin kam juma de ora chiar si o ora…iar vocea o face o prietena…;)..si eo o bag…mrg akm nu fac stiri kre se difuzeaza le fac pe clee din urma:)) kre au fost difuzate pentru ca sunt incepator;)

Post a comment