Top

Caine pe acoperish

Ieri eram prin zona Crangasi cand, ce vad ???

Caine pe capota 01

Nu va dati seama ce e ? Va spun eu, e un caine pe capota unei masini care statea si se freca de ea :))

Caine pe capota 02

Ia uitati-l pe el cat de dragutz e :))

Caine pe capota 03

La un moment dat s-au aduna niste oameni in jurul lui si radeau, da` eu eram singuru` care faceam poze cu telefonu` =))

Caine pe capota 04

Pare ca se chinuie, dar era ca o matza in calduri, se freca de capota masinii in ultimul haaaal =))

Buna dimineatza, e miercuri ! Hai cu soarele ala !!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Dragos 16 April 2008, 09:47

    a vazut ca are nr. de inmatriculare BED si a crezut ca-i pat….poate stie si limba engleza!

  • bogdans 16 April 2008, 10:07

    super tare :)))

    bogdans’s last blog post..I love my BMW

  • nashu_mare 16 April 2008, 10:07

    Bey, daca tot erai cu telefonul, de ce nu ai facut film?

    nashu_mare’s last blog post..?

  • CaTa 16 April 2008, 10:25

    bine zis de catre DRAGOS, cainele este vorbitor de limba engleza: you have a picture with a dog on a bed :))))))

    CaTa’s last blog post..VAND KIT XENON AUTO PENTRU ORICE TIP DE MASINA H1,H3,H4,H7,H8, ETC

  • Dianna 16 April 2008, 10:37

    OFF..May Olix. tu nu sti ca in Crangashi pana si cainii sunt speciali. Acest exemplar stie limba engleza, se “GUDURA” de capota masinii si e fericit..

    Sper sa nu prinda si shmechereala de Crangashi-Giuleshti si etc..

  • Bancheru 16 April 2008, 11:09

    wow…la inceput nu-l vazusem, eu ma uitam deasupra magazinului..:)) oricum super tare ideea cainelui…

    Bancheru’s last blog post..Am renuntat la trafic

  • RainyDay 16 April 2008, 12:15

    Ehe, asta-i veche…sunt obisnuita cu astfel de peisaje inca din copilarie, cand masinile aveau prelata. :)) Sa vezi atunci ce mai dormeau cainii pe capota.
    Si dupa cum s-a remarcat deja, masina aia avea un numar predestinat. :))

  • ioana 16 April 2008, 14:05

    Pai ti-a scapat din vedere un amanunt sesntial. nu te-ai uitat la nr masinii? BED!!!!! Saracul catel el era in pat!

  • Adrian O. 16 April 2008, 15:42

    Olix, nu merg link-urile. Cel putin, nu mie. Dar poate ca ma uraste blogul tau, de aceea :)

    Adrian O.’s last blog post..Filme

  • Adrian O. 16 April 2008, 16:28

    Da, merge si se vede toate pozele acum :) Orice hot ar fi fost descurajat, nu doar de aspectul masinii, si si de prezenta cainelui.

    Adrian O.’s last blog post..Filme

  • sorenson 16 April 2008, 16:52

    Tare cainele asta :))

    Uita aici o ruda de a lui , cainele asta de la blocu meu cred ca il intrece :))

  • Victor 17 April 2008, 02:01

    Asta îmi aminteşte de un film intitulat „Pisica pe acoperişul fierbinte”.

    Mi-ar fi plăcut să văd câinele ăsta cocoţat pe o maşină mai de Doamne-ajută! Ceva de la 100.000 de euro în sus.

    Victor’s last blog post..Cine moare?

  • Trance Boy 18 April 2008, 01:08

    nu.l treziti mai :)))

    Trance Boys last blog post..Help!

  • Andru 7 November 2008, 23:43

    O fi luat si catzelu’ numarul de inmatriculare al masini pe bune “B 40 BED”

Post a comment