Top

Radio pijama party

Partydul KissFM - Salata pe mixer 02

Daca va spun ca diseara la radio facem petrecere in pijamale o sa radeti de mine si o sa spuneti ca degeaba zicem noi ca venim in pijamale pentru ca la radio nu se vede :) CORECT !

Dar daca va spun ca o sa avem webcam si chat pe blogul emisiunii parca incepe sa sune mai bine toata treaba, nu ?

Eu o sa vin imbracat in halat de baie :)), iar colegul Dan a promis ca vine in pijamale si ne pregateste si o salata buna ca sa nu murim de foame :P

Partydul KissFM - Salata pe mixer 01

update: A fost fooooarte tare, am ras cu lacrimi, ne-am simtit si distrat excelent ! Inregistrarea emisiunii o puteti downloada de aici, pe blogul emisiunii aveti si playlistul, iar mai jos aveti si un mic filmulet cu .. salata !

[youtube 2uhX21y9wmk 415 347]

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Miriam 12 April 2008, 19:33

    O sa mor de ras! De-abia astept!

  • rozza 12 April 2008, 22:00

    Mai un minut :D >:).

    Abia astept :D

    rozza’s last blog post..feels like…summer?

  • d3vilgirl 12 April 2008, 23:28

    foarte tare frate :) da tot vreau sa vad jos textila :)))

  • marian 12 April 2008, 23:58

    v-am vazut pe webcam, v-ati tinut de cuvant bravo :D aratati uber :))

    marian’s last blog post..?capsunarii? pe pro-tv

  • brindushi 13 April 2008, 10:32

    ai fost senaztional aseara Olix…mai repeti figura? ;)) mai ai curaj ? :D umm…oare ce va fi la 50 de editii ? :-?

  • sorenson 13 April 2008, 11:16

    muzica a fost excelenta. ce ar fi sa-mi dai si mie numele la cateva din piese? :D

    Ai fost tare in halat :D

  • Adrian O. 13 April 2008, 12:03

    Felicitari pentru emisiune. Am auzit-o doar (nu v-am si vazut pe webcam), dar a fost tare.

    Adrian O.’s last blog post..Filme

  • CaTa 13 April 2008, 13:34

    geniala emisiunea de aseara si super bestiala muzica :)

    CaTa’s last blog post..VAND KIT XENON AUTO PENTRU ORICE TIP DE MASINA H1,H3,H4,H7,H8, ETC

  • Patrik 13 April 2008, 13:44

    Ce nebunii faceti voi pe la radio :))

    Patrik’s last blog post..Saraca Amy :(

  • brindushi 13 April 2008, 13:53

    Cred si eu…la ce dansuri au fost pe acolo…. :”>