Top

Dau Martzafoi !

[slideshow=7]

Dupa un an de cand il am m-am cam saturat de el, nu mai vreau sa-l chinui, pentru ca eu nu prea stau pe acasa asa ca-l dau pe Martzafoi !

Martzafoi zis si Mischa este matzul cu care am convietzuit in ultimele 12 luni, este negru, cuminte, dragastos, n-are pretentzii la mancare si are deja un anisor si vreo luna. Nu e vaccinat si nici castrat si nici de pisicutze n-a dat pana acum.

Il dau cu tot cu tavitza in care-si face nevoile si castronelul din care mananca !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • web2002 3 April 2008, 22:06

    Nu imi vine sa cred…

  • Patrik 3 April 2008, 22:12

    Pisica aia atat de dragutza si frumoasa?Mi-l trimiti prin colet? ;;)

    Patrik’s last blog post..Top 3 audiente tv

  • Iulya 3 April 2008, 22:14

    Doamne ce mic si dulce e .. :x

    De ce il dai ? :o

  • Edi 3 April 2008, 22:16

    huaaaa!!!!!!

    ce ai cu saracul pisic? huaaa!

    Edi’s last blog post..back in time

  • Pyuric 3 April 2008, 22:41

    Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai cat de dulce eeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! Daca nu mai aveam o matza jur ca ti-l luam eu pe loc. Cu fortza in caz ca te razgandeai :X

    Pyuric’s last blog post..Rihanna – filmari videoclip nou ?Take A Bow?

  • Kittutza 3 April 2008, 23:06

    dai Martzafoi ? :O

    io vreau Martzafoi :o3

    Kittutza’s last blog post..Ce-am facut in prima zi de summit

  • Iulya 3 April 2008, 23:14

    Dar pana la urma..de ce il dai?

  • Kittutza 3 April 2008, 23:19

    daca sunt sigura? da,foarte sigura :X da ,da ,da :X

    un motan :X

    Kittutza’s last blog post..Ce-am facut in prima zi de summit

  • Iulya 3 April 2008, 23:19

    :(
    Aduci da’l dar vezi cui :( ca e prea frumos :x.

    Iulya’s last blog post..Pisoiu?

  • Kittutza 3 April 2008, 23:23

    mama iubeste pussycile ,si oricum e plecata cel putin 3 luni,tata toata ziua e la servici si in week-end nu sta acasa (si e tata vitreg asa ca nu are ce comenta)…deci NU,nu au nimic impotriva

    Kittutza’s last blog post..Ce-am facut in prima zi de summit

  • Kittutza 3 April 2008, 23:28

    Hmm,eu vin in Bucuresti sambata :-s

    Si de placut,imi placea de mult de el.Acum probema e daca ma place el pe mine …

    Kittutza’s last blog post..Ce-am facut in prima zi de summit

  • RainyDay 3 April 2008, 23:57

    Ioi, eu am o obsesie pt. pisici negre. Daca as reusi sa-l dau pe tata intr-un timp record, l-as lua eu cu cea mai mare placere. Colectia mea de matze negre abia il asteapta! :D
    Insa, daca il ia cineva pana la urma, sper sa aiba grija de el si sa-l iubeasca. Si cred ca pana la urma in orice casa i-ar fi mult mai bine decat pe strazi! ;)

  • Patrik 4 April 2008, 07:23

    Eu am zis primul ca il vreau >:P……numai problema e ca sunt ceva mai departe de Bucuresti :(

    Patrik’s last blog post..Top 3 audiente tv

  • Bancheru 4 April 2008, 09:18

    RainyDay cum adica colectie de matze negre? cate ai? :))

    Si eu am un motan de vreo 7-8 , cum stau mai mult pe acasa decat scoala nu-i problema… marea problema va fi cand ma voi angaja, da se descurca el singur…

  • Kittutza 4 April 2008, 09:38

    oky :D

    Kittutza’s last blog post..Discutiile de joi

  • iliana 4 April 2008, 11:14

    bietul pisoi , olix trebuia sa faci o licitatie ;)
    am si eu 5 pisici , cine mai vrea ?:D

  • patrys 4 April 2008, 12:31

    ubesc matzele…si yo am o matza negra si o ubesc mult…nu aj renuntza l ea…dar dak nu ai tp…ata ete
    oricum bv oli…bv ,bine k te ganesti si la acel sufletzel mic:*

  • Bancheru 4 April 2008, 14:05

    Sa speram ca Martzafoi e pe maini bune :)

    Bancheru’s last blog post..Cersetoria, o afacere profitabila

  • Andy 4 April 2008, 14:42

    vezi cui dai motanelul. sper sa aiba grija fata aia de el!!

  • Raluque 4 April 2008, 17:23

    ..e groaznic de dulce! saracu’ ce-a mai stat el la poze…daca-ar fi stiut pentru ce-l pozezi :)) :D

  • Tomck@t 4 April 2008, 17:35

    Unde a ajuns rasa mea… vaishamar! ;P

    Tomck@t’s last blog post..Publicitate, din tot sufletul

  • RainyDay 4 April 2008, 21:10

    @Bancheru: teoretic am doua pisici negre, adica in casa. Dar mai am grija de vreo trei, care misuna prin zona in care stau. ;))

  • Guitz 4 April 2008, 23:13

    deci ce scump e:X kittutza il merita ;)

    Guitz’s last blog post..Blog putin schimbat

  • Kittutza 5 April 2008, 19:21

    l-am visat azi-noapte ;;)

    Kittutza’s last blog post..Azi-noapte

Post a comment