Top

Setea matinala

Eu beau cafea foarte rar, poate doar daca mi-e foarte somn in ziua respectiva sau daca n-am ceva mai bun de baut ;) In perioada asta totusi, cand sunt in Timisoara, am cam baut ceva cafele, iar ieri de dupa-masa cand mi se facuse un mega-somn am baut un espresso foooarte micutz si bun :D

Espresso 01

Espresso 02

Tu ti-ai baut cafeaua azi ?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • DJ_MQ 26 March 2008, 10:04

    Nice pics! sa-ti fie de bine:D eu nu beau cafea deloc:-&

    DJ_MQ’s last blog post..Un spic de grâu

  • Guitz 26 March 2008, 10:08

    nu beau cafea:D

    Guitz’s last blog post..BitDefender

  • Zappy 26 March 2008, 10:58

    Am baut-o evident. O cana de ceai, jumate cafea, jumate lapte. ah, si la birou inca un 3 in 1. Mai multe si mai slabe, ca eu le beau de gust.

    Zappy’s last blog post..Pitulicile te vor pe TINE!

  • web2002 26 March 2008, 11:08

    Eu nu inteleg a doua poza…

  • Dianna 26 March 2008, 11:22

    eu nu am baut cafeaua de azi..

    in rest beau cafea…sunt destul de dependenta, mi am dat seama de prietenia mea inseparabila cu licoarea neagra in momentul in care am incercat sa renunt sa mai beau..pt ca picam de somn toata ziua.

    TREBUIE sa recunosc ca imi place sa fumez din cand in cand atunci cand beau cafea dupa ce am mancat.

    fumez doar LM mentol, doar acasa, doar dupa ce mananc kestii “grele”…si maxim 4 tzigari pe zi…

    fumatul nu e dependenta …cafeaua . cred ca da..insa STIU 100% ca daca imi impun as putea sa renunt.

  • Diana 26 March 2008, 11:49

    Nu beau cafea :)

    Diana’s last blog post..Soparla din mine, din noi

  • Reghina Mares 26 March 2008, 14:00

    Deci ai baut cafea fara mine?:P Hai ca poate totusi ne vedem azi :)

    Reghina Mares’s last blog post..Jukebox@Club30 Live!

  • roxe_bebe 26 March 2008, 14:45

    nu am baut cafea ca nu prea bea..ca si tine foarte rar..dar acum am venit de la scoala si beau un Burn ca imi este somn si mai incolo am meditatii :)

    roxe_bebe’s last blog post..Moris! :X:X

  • Alex 26 March 2008, 14:48

    Cafeaua fara tigara ? Niciodata :d cu toate ca are unele efecte nedorite in anumite momente :D

  • sorenson 26 March 2008, 16:08

    eu n-am treaba cu cafeaua…si nici nu vreau sa ma apuc :D . Si tari pozele :D

  • alina 26 March 2008, 16:28

    deja am baut-o pe a3a :D eu sunt depedenta de cafea….recunosc

  • Kittutza 26 March 2008, 19:26

    cafeaua n-am baut,dar am baut ness :D

    Kittutza’s last blog post..Marti…

  • Miriam 26 March 2008, 19:32

    doar dupa ce beau cafeaua de dimineata imi functioneaza creierul…pana atunci…ceatza.

    Beau una si buna pe zi. Foarte rar a 2-a. Mi-am luat un super expresso care are si un sistem de a face spuma (ca la baruri). Beau Lavazza si e bunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Fara tigara. Nici cand am fumat nu asociam cafeaua cu fumatul.
    Fumam,insa, neaparat dupa ce terminam de mancat.

  • Dianna 26 March 2008, 23:35

    AH si eu am tot zis ca o sa imi iau candva un expressor..INTELIGENT dotat cu kestii si pt capuccino si etc..:d.. dar ma gandesc ca as bea muulltt prea multa cafea…

    pana la urma tot o sa mi l iau..:)

  • Raluque 27 March 2008, 00:40

    buna. sunt Raluca si sunt dependenta de cafea:P
    … la mine deja e o ..pasiune…nu mai tine cont nici de somn , nici de obosealaaa… cand vreau sa ma “intremez” ma spal pe fatza cu apa Rece…garantat 100%

Post a comment