Top

Program de concediu

Lazy people in concediu

Sunt in Timisoara de duminica la pranz, iar de vreo 3 zile traiesc parca intr-un loop, adica intr-un ciclu asa ;)

Ma trezesc pe la ora 10-11, ma vad cu un(o) prieten(a) vechi(e), revin acasa sa mananc pranzul, mi se face somn, dorm putin, ratez o intalnire programata pe la ora 16-17, iar pe la 18-19 ies in oras si mai mai intalnesc cu 1-2-3 vechi prieteni de aici ;) ajung acasa pe la 22-23, mai stau pe net pana pe la 2-3 si apoi somn..

Acum 18:30,  am fugit in mall ca apoi pe la 20 trebuie sa ma intorc in centru si pe la 21-22 sper sa ma mai vad cu cinev, dar nush exact unde se va intampla asta ..

Astept week-end-ul, sa plecam la Viena si sa diversificam putin programul :D

Da stiu, sunt un mega lenes :( dar sunt in concediu macar, nu?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • marian 26 March 2008, 18:38

    da … e ok sa fi lenes ca doar e concediu … :) dupa ce vine din nou job-ul e mai aiurea. :P
    have fun

    marian’s last blog post..se apropie verdictul !!!

  • Patrik 26 March 2008, 19:23

    Iti trebuie o agenda sa faci fata programului incarcat :))

    Patrik’s last blog post..Wednesday news-26.03.2008

  • web2002 26 March 2008, 18:40

    Concediu.. parca imi suna cunoscut.. Ce e aia?

  • Iulya 26 March 2008, 18:51

    Viena ?:o3

  • Kittutza 26 March 2008, 19:29

    Viena 8->

    Foarte tare,distractie placuta in continuare :D

    Kittutza’s last blog post..Marti…

  • rozza 26 March 2008, 19:41

    Pai parca ziceai ca azi te intorci in Buc.

    Si apropo de lene,cat timp se instaureaza doar in concediu,e ok :)).

    Distractie placuta la Viena :).

    rozza’s last blog post..Earth hour 2008

  • Adrian O. 26 March 2008, 20:00

    Daca sunt palmieri in TM (ca si in poza) si daca mai este si hamac+o racoritoare, ma duc sigur acolo. Si asa nu am fost tare demult (vreo 4 ani), nu ar strica sa vad cum e orasul :))

    Adrian O.’s last blog post..Ninsoare 2

  • Guitz 26 March 2008, 20:13

    Ce bine o duci:D si eu vreau la Viena:D

    Guitz’s last blog post..BitDefender

  • unu' 26 March 2008, 20:27

    deci weekendu asta nu te mai auzim la partyd?

  • Bancheru 26 March 2008, 20:33

    concediu, vacanta, ce fain suna..:X mai am si eu un pic si scap de stres…de’a domnu sa fie cu bine..

    E frumos ca mergi sa iti vizitezi orasul natal, cred ca iti trezeste multe amintiri…

  • Dianna 26 March 2008, 21:20

    hm eu zic sa fi SUPER OMEGA LENES in concediu..!

    pt asta a fost inventat….DECI BUCURA-TE DE EL!

    distractie maxima la TM cat mai stai si …toate sa fie…in asa fel incat sa te simti MEGA BINE!

  • Patrik 26 March 2008, 22:34

    uite eu de ziua ta iti iau o agenda pentru a face fata programului pe care il ai cand vi la Timisoara pentru programari etc :P

    Patrik’s last blog post..Wednesday news-26.03.2008

  • bimus 27 March 2008, 00:25

    concediu placut, si odihna multa .. sa nu te intorci mai obosit …

    bimus’s last blog post..Necomercial nu e un gen muzical !

  • iliana 27 March 2008, 08:35

    concediu placut ;)

  • RainyDay 27 March 2008, 09:00

    ok, si mai exact cand te intorci? esti in Bucuresti de summit? :))

  • RainyDay 27 March 2008, 10:56

    Toata saptamana viitoare! Bafta in deplasarile la serviciu! Sper sa iesi intreg de la metrou. :))

Post a comment