Top

Live chat din Unirii @ TM

Ce face OLiX cand n-are ce face, iese cu Cata pe singura terasa deschisa in Piata Unirii in luna martie, merge cu netu` si webcamu` dupa el, se pune la terasa, comanda ceva cald si se baga online :D

Cam asa a aratat nebunia de ieri :D

Unirii webcam 01

Asta era laptele cald si laptopul meu care transmitea live :D

Unirii webcam 02

Acesta este mirificul webcam cu care fac transmisiile live ;;)

Unirii webcam 03 Cata si Laptopurile

El e Cata si cele 2 laptopuri cu care ne distram in Unirii :D

Unirii webcam 04

Aici am pus laptopul la distanta ca sa ne vedem .. mai bine

Unirii webcam 05 ceasca de cafea

si asta era ceasca din care am baut o cafea foooarte buna si calda, cafea care m-a facut sa rezist pe frugul de la ora aia :D

Iar aici, mai jos, aveti cele 3 filmulete facute de mine in timpul broadcastului :))

[youtube LFQpyVlWdvQ 415 347]

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • CaTa 25 March 2008, 10:40

    si cateii…:(

    CaTa’s last blog post..Liz, CaTa & OLiX – Piata Unirii Timisoara 03/24/08

  • Iulya 25 March 2008, 10:53

    Ce vocalize..ce caini..;))..

  • DJ_MQ 25 March 2008, 11:08

    Fooooooooarte tareeeeee!!!!!

    DJ_MQ’s last blog post..Un spic de grâu

  • Guitz 25 March 2008, 11:35

    Ati inghetat putin, dar sunteti tari.

    Guitz’s last blog post..Update Blogroll

  • Kittutza 25 March 2008, 12:15

    hai ca fost tare :D

    Kittutza’s last blog post..E luni…

  • Kittutza 25 March 2008, 12:28

    webcam la fel am si eu :D

    ma enerveaza ca mai aluneca…

    Kittutza’s last blog post..E luni…

  • Dianna 25 March 2008, 13:10

    SUUPPER! :)…

    Ms ca imparti cu lumea de pe blog clipele de relaxare de la Timisoara.

  • rozza 25 March 2008, 19:33

    Da,intr-adevar..Piata Unirii :X.Nu sunteti normali,oricum :)).

    rozza’s last blog post..Earth hour 2008

  • iulian 25 March 2008, 20:01

    merci pentru pozele din timisoara :) inca un motiv sa spun ca timisoara este un oras superb, trebuie sa mai ajung si eu pe acolo

  • Patrik 25 March 2008, 22:44

    La ce frig e afara in zilele astea ma mir ca ati rezistat pe afara :|

    Patrik’s last blog post..Sistem-?Turneu de reciclare?

  • Adrian O. 25 March 2008, 22:03

    Cum e acasa? :)

    Adrian O.’s last blog post..Ninsoare

  • marian 25 March 2008, 23:20

    super tare parca sunteti hackeri :D

    marian’s last blog post..65 de milioane de euro din afaceri cu neveste

  • sorenson 25 March 2008, 23:45

    Eu remarc fun-ul pe care l-ai avut. E interesanta chestia. Dar remarc ce poze artistice faci :D . Si mie imi plac doar ca nu am mai incercat de mult.

    sorenson’s last blog post..Bricheta aduce si lucruri bune

  • marietutza 25 March 2008, 23:33

    Bai, prietenul tau, Cata, aveam eu un “crush on him” cam prin generala. Wow, ce mica e lumea! Si nu l-am mai vazut de ani de zile, iar acum il vad la tine pe blog. ;))

  • Alex 26 March 2008, 13:21

    AHAHAH :)) fostul Jasmine :D trebuia sa fie deschis shi Emotion ( terasa de langa ) dar … aia is mai cu motz :D fiind frig afara … nu tin terasa :P

  • vlad 5 April 2008, 15:16

    nu e chiar singura terasa din unirii cu wireless… ;)

    spre casa poporului e vladys`ul

Post a comment