Top

In vise..

Vrei nu vrei – Catalin Josan

Am auzit ieri la radio piesa asta si m-a innebunit !!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Marian 22 March 2008, 11:01

    e tare piesa , asta a cantato parca si la cronica carcotasilor cand a fost invitat

    Marian’s last blog post..OTV face lumina !!!

  • Cetin 22 March 2008, 11:14

    e bun. numai si ptr el, si a meritat megastarul ala:)

    Cetin’s last blog post..Matei are nevoie de noi

  • Laur 22 March 2008, 11:16

    Putin offtopic, daca iti trimit o secventa dintr-o piesa incerci s-o identifici? Poate te ajuta si colegii ca eu nu mai am resurse si ma omoara deja :)

    Laur’s last blog post..Test: Ce Litera Lipseste?

  • Pyuric 22 March 2008, 12:16

    Si eu o ascult incontinuu de prin decembrie anul trecut :X De abia astept sa scoata clip la ea.

    Pyuric’s last blog post..Barfele si stirile inventate din presa

  • emj 22 March 2008, 13:02

    Super piesa, iar catalin este genul de cantaret ce isi ia in serios “meseria”, poate pentru ca e inca la inceput :P totusi si-a meritat victoria de la megastar..emj’s last blog post..Adriana Lima @ GC Magazine

  • Guitz 22 March 2008, 13:31

    super super piesa

    Guitz’s last blog post..Accident – Targu Mures

  • bimus 22 March 2008, 21:30

    de cand a lansat catalin albumul, melodia asta e in heavy rotation la mine in playlist.
    moga parca a compus-o .. si zicea ca din cele mai recente melodii compuse de el asta ii merge la suflet

    bimus’s last blog post..Cat despre blog (2)

  • kittti 23 March 2008, 17:38

    Adevarul e ca nu s-a mai scris de mult o piesa asa buna pt un roman. Eu una am asistat la prima auditie a acestei piese in direct la noi in redactie, la Prima si am ramas cu gura cascata. E f jmechera, ti se baga pe sub piele..

  • Raluque 24 March 2008, 20:14

    …vrei, nu vrei si pe mine m-a innebunit :X …cred ca am ascultat-o incontinuu cand am descoperit-o..era bolnava dupa ea ..acum mi-a mai trecut :)

  • Raluque 24 March 2008, 20:20

    nu stiu daca e cazul, dar recomand albumul “Dreaming out loud”- One Republic…are destule piese dragalase ;)

Post a comment