Top

Cum sa obosesti..

..nefacand nimic ?

Nivelul de plictiseala

Vorbeam cu o prietena si-mi spunea ca a obosit .. plictisindu-se :)) Voi ati mai auzit asa ceva ?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • marian 19 March 2008, 20:46

    eu obosesc uneori gandindu-ma la nimic ;)

    marian’s last blog post..Activ – Under my skin

  • Kittutza 19 March 2008, 20:11

    da…imi oboseste si mie creierul cateodata gandindu-ma ce as putea face ca sa alung plictiseala :D

    Kittutza’s last blog post..Despre bisnita,Steaua-Urziceni si suporteri

  • Guitz 19 March 2008, 20:13

    Sa obosesti plictisindu-te?? interesant

    Guitz’s last blog post..Un semn bun in scoli

  • Miriam 19 March 2008, 20:36

    eu nu apuc sa ma plictisesc…dar cred ca e obositor. Ehe, o sa va vina vremea cand o sa plangeti dupa o clipa de plictiseala.

  • Zappy 19 March 2008, 20:48

    Prietena sunt eu.
    Da incercati o data. Stati toata ziua in casa si nu faceti nimic. Plictisiti-va zdravan. Sa vedeti ce obositi sunteti dupa :))

    Zappy’s last blog post..Totul despre peste

  • marian 19 March 2008, 21:50

    mie chiar mi-e lene sa merg maine la scoala si daca nu citeste ditiginta mea si blogul tau atunci pot sa zic tare ca maine nu merg la scoalaaaaaaaaaaa :))

    marian’s last blog post..Activ – Under my skin

  • UnBlogger 19 March 2008, 21:52

    da; si mie mi se intampla uneori sa obosesc chiar inainte sa obosesc :G si nici sa obosesc nu mai pot, atat is de obosit :|

    UnBlogger’s last blog post..A revenit spamul

  • madeleinem0 19 March 2008, 20:56

    hehe, asta-mi aduce aminte de tema unui weekend din vama de asta vara: “mi-e lene sa…”. Am ajuns atunci la felurite concluzii, de la “mi-e lene sa dorm”… pana la, cea mai tare (si greu de deslusit la prima vedere), “mi-e lene sa nu-mi pun sutienul”! :D

  • Dianna 19 March 2008, 20:58

    poti sa obosesti nefacand nimic practic si consumandu te cu tot felul de ideei..

    personal consider ca starea psihica iti poate seca puterile fizice pana la epuizare..

    cat despre a obosi plictisindu-te ..cred ca as putea sa interpretez ca a obosit sa fie plictisita..

  • Bancheru 19 March 2008, 22:05

    AM mai auzit eu oameni care sa oboseasca nefacand nimic dar nu credeam ca e chiar asa de grava situatia…:) sa fie ceva boala :D

    Bancheru’s last blog post..Summit-ul NATO

  • danmesser 19 March 2008, 22:10

    Genul ăsta de oboseală e de natură nobilă, nu îi e dat oricui să se ostenească nefăcînd nimic :)

    danmesser’s last blog post..Conflict de interese cu tablă ondulată

  • Zappy 19 March 2008, 23:06

    Asa cred si eu. foarte tari commenturile astea oricum :)). Vorba aia: daca lenea ar durea…

    Zappy’s last blog post..Totul despre peste

  • iliana 20 March 2008, 08:28

    eu chiar nu am timp sa ma plictisesc ;)

  • Tzintzi 20 March 2008, 18:40

    am paţit de multe ori să-mi fie lene să mă culc. de plictiseală.

    Tzintzi’s last blog post..design nou

  • wassup 21 March 2008, 18:50

    haha .. chiar in momentul asta is intr-o stare de genu. Obosit de plictiseala, si casc incontinuu … :))

    wassup’s last blog post..Florin Chilian – Chiar daca

Post a comment