Top

Cabanosi

Da, CABANOSI ! Asa se numesc, in viziunea Simonei Sensual, locuitorii unei cabane !! Asta ca raspuns la postul de mai jos :D ( Felicitari pitika, ai ghicit ;) )

Materialul in sine o sa-l vedeti in ultima parte a Cronicii Carcotasilor din aceasta seara de la PrimaTV !

Dar pana atunci, iata cateva poze de la filmari ;)

Bunicul bate toba

Bunicul bate toba :))

Rasete @ Cronica Carcotasilor

Rasete cu Jukeboxii ;)

Alex Vasilache Jukebox

Alex Vasilache – Jukebox

Tzarani in public (Dezbra si Vera)

Tzarani in public :))

Palarii si strambete ca la circ !

Lalarii .. ca la circ !

Andreele :D my friends

Andreele, prietenele mele ;) vazute prin ochelarii lui Schumi :D

Bebeluse - 4 plus 1

4 + 1

Opriti Muzica !!

Opriti muzia aia !!

Jukebox intr-o ureche

Jukebox intr-o ureche ;)

Oana si Delia pe canapea

Bebelusele la dansul final …

Asta o sa fie in seara asta Cronica Carcotasilor la ora 20 fara vreo 20 de minute numai la PrimaTV ! Enjoy it !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Dianna 19 March 2008, 02:02

    Ms. ca ai dezlegat misterul denumirii locuitorilor cabanelor!

    pozele sunt super!

  • UnBlogger 19 March 2008, 07:26

    uaaa :O cum stii dinainte ce se intampla in seara asta :G :O

    UnBlogger’s last blog post..A revenit spamul

  • Guitz 19 March 2008, 08:57

    @UnBlogger pai Olix e in galeria Kiss din studio, si Carcotasii nu e in direct:P

    Guitz’s last blog post..Un semn bun in scoli

  • iliana 19 March 2008, 09:40

    iupy e miercuri ! cat despre cabanosi am fost pe faza si am semnalat si eu pe site-ul carcotasilor perla scoasa de simona senzual …e de rasul curcilor .

  • marian 19 March 2008, 11:29

    e super tare :d cred ca dezbracatu face toata emisiunea :) si baietii huidu si gainusa sunt tari , si balbele tuturor de prin televiziune :)) frumoasa emisiunea si … bebelusele :X :P

  • Bancheru 19 March 2008, 11:30

    De ce nu-ti faci un foto blog… incepi sa te pricepi la facut poze :D

    Bancheru’s last blog post..Quiz de intrare @ 19.03.2008

  • UnBlogger 19 March 2008, 13:57

    @guitz pai stiam da…

    UnBlogger’s last blog post..A revenit spamul

  • Andreea 19 March 2008, 13:16

    Desi o sa ajung abea la 8 acasa ma voi uita. Abea astept.

  • UnBlogger 19 March 2008, 23:36

    wtf andrei :O
    dar pe tine ce emisiuni te amuza? Alea cu Diaconescu de la 0tv? :|

    UnBlogger’s last blog post..Protected: Dezamagire

  • Andrei 19 March 2008, 23:10

    Daca tot ai facut poze trebuia sa ne anunti ca emisiunea va fi destul de slaba. :P
    Dupa primele 20 de minute am inchis televizorul.

    Andrei’s last blog post..Efectul Coca-Cola

Post a comment