Top

Activ pe engleza

Trupa Activ are un nou videoclip, desigur la o piesa noua, care se numeste “Under my skin”. Poate ati vazut deja clipul, este pe o gramada de bloguri, daca nu, o sa-l vedeti mai jos, dar problema mea este cu piesele lor cantate in engleza care parca nu mai suna asa bine ca cele in romana.

O piesa care mi-a placut foarte mult la ei a fost “Zile cu tine”, in rest astea pe engleza sincer nu mi se par cine stie ce si daca nu ma insel nici mari succese n-au fost, poate si pentru ca n-au nimic foarte iesit din comun. Poate ma insel.

In fine, iata si clipul cel nou..

[youtube iE_dzkOdMKU 415 347]

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • marian 19 March 2008, 21:52

    miei mi place noul clip si noua piesa :)

    marian’s last blog post..Activ – Under my skin

  • Dianna 19 March 2008, 21:25

    votez pt Activ in romana..melodiile lor in engleza mi se par naspa…adica vb ta fara nimic special..

    cat despre Zile cu tine…DA E SUPER!

  • Guitz 19 March 2008, 21:25

    Imi place videoclipul :D

    Guitz’s last blog post..Un semn bun in scoli

  • Ada 19 March 2008, 21:27

    Cine a bagat acest clip in varianta finala (adica nu cea de la Maruta) pe YouTube o sa aiba mari probleme. :|

    Ada’s last blog post..Presa & inceputurile muzicii romanesti: Animal X

  • Kittutza 19 March 2008, 21:28

    chiar nu-mi suna a hit…e cam monotona….

    Kittutza’s last blog post..Despre bisnita,Steaua-Urziceni si suporteri

  • Ada 19 March 2008, 21:30

    Naspa :| Spune-i sa il scoata ca ii inchid astia contul. Pe bune acum. Urgent sa-l scoata.

    Ada’s last blog post..Presa & inceputurile muzicii romanesti: Animal X

  • Ada 19 March 2008, 21:33

    Iti zic pe Twitter.

    Ada’s last blog post..Presa & inceputurile muzicii romanesti: Animal X

  • emj 19 March 2008, 23:14

    eu zic ca e o melodie obisnuita de gen dance, iar nici cu engleza nu se descurca admirabil :|

    emj’s last blog post..10.000 î.Chr / 10.000 B.C Review

  • Sergiu 20 March 2008, 14:48

    E salbut… Au cam dat-o in bara cei de la Activ lately. Cred ca melodia de anul trecut de la Liberty Parade a fost cea mai slaba ever de la LP. :)

    Imi placeau cei de la Activ ca aveau un sunet deosebit, dar acum nu iti mai inspira nimic.

  • emj 20 March 2008, 17:35

    poate pentru ca au aceleasi sunete si nu vin cu ceva nou.. nush :|

    emj’s last blog post..Dr Dolittle: Tail to the chief review

Post a comment