Top

Inca una foarte tare

Nu stiu de ce, dar dupa fiecare emisiune cu invitati imi vine sa spun la final ca a fost cea mai tare de pana acum ! Ori progresam noi, ori emisiunile cu invitatzi ies intotdeauna fooarte bine, mai ales ca invitatzii pe care i-am adus pana acum chiar au fost pe targetul nostru ;)

Florin Grozea Hi-Q @ Partydul KissFM 01

Florin la butoane

Dan Marcu - OLiX eOK - Florin Hi-Q

Dan Marcu – eu cu tricoul eOK proaspat primit si Florin

Cam asta a fost ;) Am vorbit despre o gramada de chestii, despre eOK desigur, despre muzica romaneasca, despre chestii legale si ilegale si ne-am simtzit super bine, iar Florin a transmis live pe blogul lui si pe hi.ro/live !!

Am dat si 5 tricouri cu eOK ascultatorilor care a au raspuns primii la o intrebare super simpla ;) In concluzie multumim frumos Florin !

Iata si una din filmari facuta de Simo, care a scris si un articol foarte fain legat de emisiunea de aseara :D

[youtube alxcPbGXyjo 415 347]

A mai scris despre emisiunea de aseara si Soreson, iar emisiunea de downloadat o gasiti deja pe blogul Partydului :D

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Kittutza 16 March 2008, 03:19

    A fost foarte tare!

    Kittutza’s last blog post..Bine am venit :D

  • bimus 16 March 2008, 08:17

    sincer… e urat tricoul :P

    bimus’s last blog post..Se lanseaza ANTICAMERA

  • marian 16 March 2008, 09:40

    da sa sti ca a fost super tare aseara :) si chiar ca ai dreptate ca de fiecare data cand e un invitat e super fain , e fain si cand nu sunt invitati … conteaza ca sunteti tari :)
    felicitari.
    sunt curios daca se pot cumpara de undeva tricouri cu e-ok :P

  • Guitz 16 March 2008, 09:24

    A fost super emisiunea de aseara ;)

    Guitz’s last blog post..ING – Visa Electron

  • sorenson 16 March 2008, 10:44

    m-am distrat, bravo voua. ati mai castigat un ascultator azi noapte. defap, din cate am vazut, mai multi ascultatori :D. deja abia astept sambata viitoare ;)

    sorenson’s last blog post..Ocupatie de sambata seara

  • Andreea 16 March 2008, 13:06

    A fols sooooooooooperrrrrrr tare emisiunea m-am distrat de minune :P

  • Zappy 16 March 2008, 13:10

    Puteai sa scrii si tu acolo ca eu v-am filmat cu abilitatzile mele de mare cameramana…in fine….nerecunoscatori mai sunt oamenii in ziua de azi.

    Zappy’s last blog post..Pe unde ma mai bag in seama

  • dana 16 March 2008, 13:23

    “ascultatorilor care a raspuns” ???????!!!!!!!!!!???????

    E din viteza? (asta asa ca sa iti gasesc eu o scuza) :)

  • sorenson 16 March 2008, 16:18

    bun asa, ma bucur ca va fi chat din nou.. :D

    sorenson’s last blog post..Urasc oamenii astia

  • Ady 16 March 2008, 16:26

    super :>

    Ady’s last blog post..Daca vrei sa fii citit, citeste!

  • banditul 16 March 2008, 15:50

    Foaaarte tare emisiunea! Recunosc ca nu am mai ascultat-o pana acum, dar cu siguranta o voi face de acum incolo! Si ar trebui sa il mai chemi pe Florin :D Poate iei in considerare ideea de aseara cu chat permanent la emisiune, ar fi ceva interactiv si eu zic ca ar prinde ;)

  • Kittutza 16 March 2008, 16:01

    perfect :D

    Kittutza’s last blog post..Bine am venit :D

  • Guitz 16 March 2008, 23:10

    Neaparat trebuie live pe net. Ca iara sun ca disperatu =))

    Guitz’s last blog post..Prostia din Romania

Post a comment