Top

La Multi Ani MagicFM !

Ce ciudat e sa ajungi la o petrecere la ora 8 si ceva seara si sa ajungi inapoi acasa la 1:30, ametzit si obosit fiind. Da, tocmai m-am intors de la petrecerea MagicFM din clubul Coyote, am descarcat pozele (424 la numar) si incerc sa selectez 2-3 bune de pus pe blog. A fost superb, that’s all I can say !

In primul rand trebuie sa va spun ca asa aratam eu acolo :)

OLiX ochelari Magic

Nu doar eu aveam ochelari asa, ci mai toata lumea ! A fost fun sa vad totul in rosu :))

La inceput au cantat Mihai Traistariu si inca o tipa care chiar s-au descurcat fooooarte bine !

Mihai Treistariu si o tipa

Au fost si niste pahare verzi fooarte misto !

Pahar misto verde MagicFM !

Mi-am luat un balon in cap de la Micky si-am facut si-o poza cu colega Nicky ;)

OLiX balon in cap de la Micky si poza cu Nicky

Oli de la Magic si OLiX de la Kiss

OLi Brezoianu si OLiX

Spre final stateam deja cam prost .. cu auzul :))

nu va mai auuuud !!

In concluzie am niste colegi bestiali, si in PrimaTV si in radiouri (Magic + Kiss) ! M-am distrat excelent !!

Magic Sigla

La Multi Ani MagicFM !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • iulian 14 March 2008, 06:59

    super misto genul asta de petreceri …. dar de ce ai stat asa putin ?? :P

  • Guitz 14 March 2008, 08:51

    Ce tare-i prima poza :))

    Guitz’s last blog post..The Mask

  • iliana 14 March 2008, 08:52

    ce ochelari misto! cred ca erau mai faini daca erau verzi ca paharele :)

  • Adrian O. 14 March 2008, 10:12

    Beton petrecerea! Ai noroc cu colegi super misto, dupa cat se vede! Si ai mei sunt asa, asa a stiu care e sentimentul :)

    Adrian O.’s last blog post..Backstage

  • Andrei 14 March 2008, 10:42

    Ce frumos e sa lucrezi “Showbiz”. Petreceri, numai femeie frumoase, distractie … 8->

    Andrei’s last blog post..Mini-ghid de securizare wordpress

  • cristina 14 March 2008, 11:57

    vreau ochelarii;-s

  • Draqos 14 March 2008, 14:33

    n`am avut ocazia sa fiu acolo, insa din poze reiese ca a fost super , nice :)

    Draqos’s last blog post..top 20 bloguri?

  • Veverita 14 March 2008, 18:58

    :)
    bravo, din poze se vede ca a fost distractie…
    Pai ce sa zic… la mai multe, aniversart

    Veverita’s last blog post..Vineri

  • qelul 17 March 2008, 13:42

    1 la mana – s-a terminat la 3 si ceva dimineatza.
    2 la mana – “inca o tipa” care a cantat cu traistariu este diana (anca florescu). “mi-ai frant inima” e in mega-ultra-extra-heavy pe toate canalele muzicale romanesti.
    3 la mana – ochelari au fost de o gramada de forme si culori.
    4 la mana – a iesit o petrecere mishto. ne bucuram ca s-a destrabalat olix :)

  • lori 17 March 2008, 14:53

    Hello, Olix! Incerc si eu in disperare sa fac rost de pozele de la party si…nimic. Oare unde as putea sa le gasesc?

  • Otpikilleerr 30 June 2008, 17:55

    Am auzit pe Magic FM, o melodie destul de veche, în care un bărbat spune ceva de genul: it’s … nu ştiu ce .. it’s … i try to be like … cooper .. super duper.. huh.gif Nu am putut să reţin perfect cuvintele, ne îndepărtam de Ploieşti, şi îşi pierdea din semnal
    Pe 28. iunie a fost difuzata

  • KeNtynuss 30 July 2010, 03:59

    Sal OLiX,
    Prima poza e cea mai tare =)))))))))))))cu echilari aia ;)
    Dak nu erau purtati d tn nu aveau valoare=)))

Post a comment