Top

Se stieeee

Nu ratati diseara Cronica Carcotasilor, la ora 20 fara vreo 20 de minute !

Huidu tag

Da, am fost si aseara la filmari, dar de data asta n-am mai facut poze cu telefonul ci cu noul aparat :D

Gainusa tag

M-am jucat si cu macro-ul si cu zoom-ul .. :)

Carcotasii si monitor platou

Am vazut-o si pe Querida ducandu-i flori mamei ei de 8 martie :))

Querida si ma-sa

M-am vazut si pe mine in monitoarele din platou, in timpul unei pauze, eu facand poze pe acolo ;) (da, e fatza mea in monitorul din stanga jos, merci Adi !)

OLiX in platou

Am vazut si o combinatzie interesanta de bebeluse :)

Bebelusele Ioana si Oana

Bebelusele Cristina si Delia

Sa va mai spun ca Hrubaru a facut un super material cu Pustiu` acasa sau ca Topul Rusinica e bestial ca de obicei ? Dezbracatu` imparte flori de 8 martie, iar sceneta e mai .. religioasa, accidentata .. eh, stiti voi ce se intampla in manualele alea de religie ..

Mai multe diseara la Cronica ! Ora 20 fara vreo 20 !

Jukebox

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • RainyDay 12 March 2008, 03:10

    Asa da poze! Bine bah, ca sa zic asa! :))

  • Avatare 12 March 2008, 07:50

    Inca sunt de neintrecut carcotasii. Noroc de gafele stimabilelor celebritati :)

  • iliana 12 March 2008, 08:50

    misto poze si de-abia astept sa vad emisiunea deseara ;)

    apare si Rainy Day intr-o poza ?

  • RainyDay 12 March 2008, 09:30

    Da, apare, intr-un coltz p-acolo. Iliana mama, ce ochi ai! :O

  • Bancheru 12 March 2008, 11:33

    am spus si o mai repet..norocos mai esti tu..sa te plimbi pe acolo , prin casa lui Huidu si Gainusa sa fi in sufletul bebelushelor..:X:X…

    Bancheru’s last blog post..Cersetorii

  • Guitz 12 March 2008, 10:37

    super pozele, bravo

    Guitz’s last blog post..Yahoo Messenger Online Status

  • iliana 12 March 2008, 13:11

    Da Rainy:) asa e ;)

  • Coral 12 March 2008, 13:12

    Da apare o Rainy o Tequilla si un Schumi si am uitat ca aseara au fost filmarile ca am vrut sa-l sun pe Schumi si sa vorbesc cu voi….ce uituca is…. :(

  • marian 12 March 2008, 14:45

    super tare emisiunea si acum si aparatul tau :) super misto poze ;)

    marian’s last blog post..Salut :P

  • Ady 12 March 2008, 15:31

    :P frumoase poze face h3-ul :P M-ai facut curios … abia astept sa vad Cronica :P

    Ady’s last blog post..Miros de ?Primavara?

  • Adrian O. 12 March 2008, 15:03

    Te dai mare ca ai aparat :))
    Si eu am ;)

    Adrian O.’s last blog post..Pauza

  • patrys 12 March 2008, 19:46

    super poze…super fotograf…NO COMENT
    :)esti foarte tare frate >:)
    o sa ma uit l cronica , doar e emisiunea mea preferata:)

  • Schumi 12 March 2008, 20:05

    Paparazzoli strikes again.

  • DBlog 29 June 2008, 16:31

    Carcotasii 4 ever the best!!!

Post a comment