Top

Oana Zavoranu @ Teo

Azi am ajuns cu treburi si pe la Teo si ca tot am avut aparatul foto la mine m-am oprit cateva minute si-n platou sa .. ma joc ;)

Era Oana Zavoranu invitata si abia atunci, live, am vazut ce baaaalcooooaaaanneeee are frateee !!

Zavoranu @ Teo 01

si inca una

Zavoranu @ Teo 02

Si eu .. by Micky :)

OLiX la Teo

Oana Zavoranu cica n-a vrut sa se sinucida conform stirii aparute zilele trecute in CanCan, ci doar a avut niste probleme de sanatate si atat.

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Bancheru 12 March 2008, 20:02

    da parca dupa atatea operatii nu mai arata asa naturale…prea mari,zici ca’s doua mingi de handbal…:)

    Bancheru’s last blog post..Messenger rullz

  • patrys 12 March 2008, 19:55

    oli…vz k o sa se sparga obiectivu’…pls fara poze ku buzuka…o detest:P

  • Guitz 12 March 2008, 19:58

    Ti-a placut privelistea asa?? =))

    Guitz’s last blog post..Yahoo Messenger Online Status

  • Schumi 12 March 2008, 20:14

    Obiectivul lui Oli cred c-a supravietuit pt ca nu focaliza pe fata mahalageoaicei. :))

  • marian 12 March 2008, 21:18

    mie sincer mi se pare ca e foarte exagerat … la fal ca si toata personalitatea ei :D

    marian’s last blog post..se stie :D

  • roxe_bebe 12 March 2008, 20:25

    e draguta poza cu tine! de restu pozelor mai bine ma abtin..nu am nici o parere despre Oana..asa ca treaba ei ce face cum se sinucide sau nu… :D

    roxe_bebe’s last blog post..Moris! :X:X

  • RainyDay 12 March 2008, 20:29

    ti-a placut ma privelistea?? arata ca o vaca! macar daca erau naturale, mai avea o scuza, dar asa e pur si simplu scarbos.

  • Ady 12 March 2008, 21:46

    ce-i prea mult e prea mult … too big
    Zovoreanca e persoana foarte antipatica 8-}

    Ady’s last blog post..SuperBase – Salvatorul Romaniei

  • iliana 12 March 2008, 20:46

    ce silicoaneeeeeeeeeeee ! :-j

  • Schumi 12 March 2008, 21:00

    Concluzia e urmatoarea: Vacile joaca rugby. :))

  • Andrei 12 March 2008, 22:04

    Mie imi place de barbatii/baietii care fac pe “vitejii”. Insa daca ar veni Zavoranaca sa dea mana cu ei probabil ar avea erectie instantanee.
    Sunt de acord, e antipatica, dar totusi ca femeie arata destul de bine.

    Andrei’s last blog post..Avalansa pe Marte

  • Dianna 12 March 2008, 22:04

    As vrea sa nu spun..dar arata de parca ar trebui URGENT URGENT ..nu stiu….. facut ceva sa nu plesneasca…!

  • Dianna 12 March 2008, 22:10

    si daca nu ar fi fost ea, adica as fi vazut aceeashi “priveliste” la o femeie “obishnuita”…la fel as fi comentat, mi se pare ca mai au putzin si plesnesc, sau dau pe afara..:)…asta e parerea mea..:) si gata:P.

  • Dianna 12 March 2008, 22:15

    :))) macar aici exista privelishte, si e de intzeles, ca mintea unor reprezentantzi ai sexului “tare” …devine brusc animata de diverse scenarii, dar sunt cazuri in care barbatii sunt atrasi de ..:))) ….privelishte/sau privelishti adica forme lipsa. :P

  • Andrei 12 March 2008, 23:52

    In general doamnele si domnisoarele sunt subiective cand vine vorba de asemenea poze ca deh, sunt acrii strugurii.
    Poate ca a exagerat si Zavoranu, dar totusi, pentru o persoana de sex masculin imaginea de ansamblu e foarte apetisanta :D

    Andrei’s last blog post..Bicicleta un lux necesar

  • bimus 13 March 2008, 00:08

    adaptare: ce-a zis bloggeru` de mine cand a vazut postul tau .. “fratele meu ce de XXX”!

    bimus’s last blog post..frame

  • Schumi 13 March 2008, 01:54

    Femeia aia tot dizgratioasa mi se pare, asta chiar daca dupa cele mai multe criterii ea pare atragatoare. Poate ca-s frustrat, poate ca ma atrag alte trasaturi la femei, dar nu salivez dupa niste tzatze uriase atasate uneia cu niste trasaturi mai din topor. Dupa cum arata, doamna Pepe ar putea linistita sa fie colega cu Alina Plugaru.

  • corynne 15 March 2008, 20:05

    “balcoooooane”…..reoperate chiar…oricum arata mai bn decat primele…zic eu :P ..lasand la o parte gurile rele..sau bune…depinde cum le iei… “buzuca” este chiar un fenomen… al naturii sau al presei… in fine.. totusi e ok tipa… presa oricum manank muuult rahat de ce sa nu recunostem..poate ea nu e chiar asa… e ok sa-si zik oful.. pe limba ei.. :P

  • KeNtynuss 30 July 2010, 04:08

    Oana sta chiar pe Buc-Urziceni [E60] si eu st in aceas zona o cunosk bn ..suntem la 2-3 case nu mie se pare sa rea qm cred unii k este..

    dar in platou la Teo OLiX a inveselit imaginea k era kam trasta:))

Post a comment