Top

Am schimbat periutza

Periutza de dintzi noua si albastra

Se spune ca e bine ca odata la cateva luni sa-ti schimbi periutza de dintzi ;) Asta am facut si eu, iar din seara asta o am pe frumoasaColgate 360 whole mouth clean whatever :)) E albastra, e dragutza si e noua mea periutza ;))

M-am timpit, uite despre ce am ajuns sa scriu pe blog :)) Eh, eu sunt mandru de poza cu macro si macar o sa stiu data viitoare cand mi-am schimbat ultima data periutza :P

Am fugit la chios sa-mi cumpar niste ciocolata sa am cu ce sa testez periutza inainte de culcare :G

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Guitz 9 March 2008, 23:25

    Poza e misto :P

    Guitz’s last blog post..Optimizare – SEO

  • Hagi 10 March 2008, 00:16

    Auzi nene, eu cred ca te plictisesti ingrozitor daca ai ajuns sa scrii despre periuta de dinti pe blog. Sau chiar viata ta este atat de fada incat nu exista alte placeri. N-o lua-n nume de rau, dar eu in locul tau as incerca sa diversific blogul, nu sa-l trag in jos…zau asa, e pacat de viata sociala

  • spooky 10 March 2008, 00:21

    Eu o schimb … din luna in an :)) …Vorbind serios … cam la 1 luna jumate o schimb … sau in functie de calitate … cum se toceste mai rau …
    Asta de ai luat-o acum … e slabuta … iati una de la AquaFresh … ;)

    spooky’s last blog post..Grasu XXL – Elegant

  • Hagi 10 March 2008, 00:23

    Get a life, get a woman…nu stiu, fa ceva util…scrie de exemplu despre vreo frustrare, injura sistemul, dar nu scrie de periute de dinti. Sfatul vine de la un blogger, zic eu, bun…

  • spooky 10 March 2008, 00:24

    Si sper sa nu o fi luat doar ptr poza … sa raman asa … spalate ca resizta dinti la Batranetea aia :((

    spooky’s last blog post..Grasu XXL – Elegant

  • Hagi 10 March 2008, 00:40

    Uite, e foarte tarziu, nu-mi sta in caracter si nici in spirit sa ma apuc sa ma iau de viata oamenilor sau sa le-o comentez intr-un spatiu privat, asa cum este si blogul tau, numai ca ma vad nevoit sa fac niste precizari. Iti citesc blogul, nu o lua ca pe o onoare, pentru ca probabil esti al 876532-lea blogger pe care-l citesc (fac asta doar seara, inainte de a ma culca, adica ma refer aici la bloguri, nu la unul anume), dar al tau e foarte incarcat, contine informatii la greu, dar nimic “personal”, daca intelegi ce vreau sa spun. Zici ca ai femeie…admir-o in cuvinte…explica-ti in scris din gandurile tale ce inseamna pentru tine. Ai 800 si ceva de postari si n-am vazut si eu ce inseamna femeia pentru tine, na, ma refer la teme personale din viata ta, in cazul de fata. Stiu ca nu-s Matuzalem sau Moise, ca sa dau sfaturi despre moralitate, dar e bine cand cineva iti aduce o critica din aia de-i zicem uneori constructiva. SAu nu?

  • danmesser 10 March 2008, 01:10

    Olix tată, pînă la urmă e blogul tău şi-l tragi în jos şi-n sus cînd vrea muşchiul tău. Hagi a fost un jucător genial însă după asta nu s-a prea priceput să-i pregătească pe alţii :))

    danmesser’s last blog post..Luna din seara asta

  • bimus 10 March 2008, 01:13

    se zice ca e bine sa iti schimbi periuta odata la 3 luni. Dar cel mai bine o schimbi cand simti tu .. sau cand vezi ca incepe sa “infloreasca”. Si eu am o periuta noua de curand Colgate Motion

    spor la periat !

  • Sergiu 10 March 2008, 01:21

    Hagi, nu mi se pare cine stie ce sa iti scrii viata personala pe blog. Poate sa iti scrii opinia legat de ceva. Hai ca fac un post acum cu ce pozitii am folosit cu prietena aseara, nu vrei?

    Btw, tu asa comunici cu iubita si ce crezi despre ea? Faci un post pe blog si ii dai forward? :P

    Inca un lucru, nu prea mi se pare ca blogul e un spatiu privat. Doar il poate citi oricine. Si de exemplu, eu scriu in blog cand ma plictisesc sau sunt ofticat si vreau sa ma gandesc la altceva, de obicei.

  • RainyDay 10 March 2008, 08:36

    Pfff, nu vezi ca “vrea” cititorii detalii picante, telenovela, epitete, metafore, relatari incindiare, senzationale…mai citeste si tu Libertatea, ce Dumnezeu! Chiar nu vrei sa ai trafic pe blog? :))

  • nashu_mare 10 March 2008, 09:02

    Eu vreau poze “din dormitor” cu noua camera. :D

    nashu_mare’s last blog post..Despre o dependenta

  • nashu_mare 10 March 2008, 09:26

    Unde?

    nashu_mare’s last blog post..Despre o dependenta

  • nashu_mare 10 March 2008, 09:29

    Atunci raspunsul era “to the bedroom”. Cine e messy ala si unde joaca?

    nashu_mare’s last blog post..Despre o dependenta

  • Hagi 10 March 2008, 11:09

    @ Sergiu, n-ai inteles absolut nimic. Vorbeam de atitudine si ce mi-as dori eu de la un blog, dar vad ca tu ai luat-o deja pe campii si nici n-as vrea sa-ti mai raspund. La tine se aplica legea prost sa fii ghinion ca existi. In plus, te-ai mai nascut si degeaba.

  • marian 10 March 2008, 15:25

    @Hagai , omule daca tie nu iti convine ca OLiX a scris de periutza de dinti nu citi postul , iar daca nu ai stiut a tine un blog inseamna a tine un jurnal online deci e o chestie din viata lui ca si-a luat periutza de dinti noua si poza a iesit foarte misto deci nu mai tot abera tu cu ce ar trebui sa fie scris in blog sau nu … daca iti convine citesti iar daca nu in coltul programului cu care navighezi pe net este un “X” si dai click pe el sa vezi ce se intampla…

    Si acum sa revenim la subiect :) poza e foarte misto a iesit bine efectul de macro , eu imi schimb periutza de dinti ca odata la 2-3 luni depinde cat de repede ma plictisesc de ea :D

    marian’s last blog post..ce am facut azi ?

  • Henrich 10 March 2008, 18:09

    Ciocolată cu alune ai luat nu?

  • Sergiu 11 March 2008, 11:39

    Hagi, stii cum e… Cand nu ai argumente si esti prost ii insulti pe altii. Te-ai descurcat de minune la toate 3. ;)

    Ah, si periuta e naspa, am si eu tot asa. Se toceste super usor.

  • Liutska 11 March 2008, 16:45

    o data la 3 luni(parca)…asa trebuie schimbata :>…sau cand se cracaneaa prea tare perii =)))…vezi sa t speli cel putin 5 minute cu ea p dinti d cel putin 3 ori p zi ;;)…sfatul stomatologului:))…anyway…super tare poza :)…

    Liutska’s last blog post..Ma sperie gandul ca intr-o zi…

  • Andreea 12 March 2008, 05:38

    Ha ha avem periute de dinti la fel :)
    Si am vazut ca ti-ai luat si aparat foto nou.. sa il folosesti sanatos si sa faci muulte poze ;)

  • patrys 12 March 2008, 19:52

    foarte tare…si yo tot periuta de la colgate…si tot 360:)dar a mea nu e albastra e portocalie:)
    app vezi k ciocolata ingrasa:)ha ha ha…asa k ai grija kta mananci…poop

Post a comment