Top

Subscribe To Comments

Nu inteleg un lucru, de ce foarte putine bloguri au au instalat plug-in-ul “subscribe to comments“, cand acest plug-in este unul foooarte folositor !

Eu daca comentez pe un blog si ma astept sa si primesc un raspuns la acel comment atunci bifez sa fiu notificat atunci cand cineva posteaza dupa mine.

Comentez pe mute bloguri, pe unele poate mi se si raspunde, dar dupa 5 minute eu uit pe ce bloguri am comentat asa ca .. sorry.

Va rog mult Florin, Monden.Info, Dojo, Andu si ceilalti care mai sunteti in situatia asta, instalati-va plug-in-ul asta, il downlaodati de aici ! Thanks a lot :D

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Avatare 5 March 2008, 22:53

    E frustrant ca pe unele bloguri nu apare acest plugin. Eu de obicei fac un bookmark la articol cand astept sa primesc raspuns la vreun comentariu, dar este incomod sa tot verific daca a mai zis cineva ceva.

  • Guitz 5 March 2008, 22:34

    E foarte bun pluginul, acu eu fac multe modificari la blog si cand termin o sa-l pun si eu

    Guitz’s last blog post..Scoala asta?

  • mim 5 March 2008, 22:36

    Instalat plugin , merge perfect . E util sa primesti mail , mai ales cand se vorbeste despre ceva interesant

    mim’s last blog post..top 7 zile trafic.ro

  • wassup 5 March 2008, 23:38

    Sa stii ca trebuie tras un semnal de alarma celor care nu il folosesc, pentru ca e chiar folositor. Si eu am cateva cazuri de genu si chiar e enervat sa tot intru sa verific daca mi-a raspuns sau nu, sau uneori chiar uit de ele :|

    wassup’s last blog post..Oradea vs. Sanmartin

  • sorenson 5 March 2008, 23:53

    Are dreptate Marius. Sunt care nu stiu, si eu ma numar printre ei. Am vazut pe multe bloguri chestia asta, dar nu stiam ca e plugin. Si nici nu m-am sinchisit sa caut, pentru ca nu credeam ca e importanta. Dar vad ca e, o sa il iau si eu. Mersi :)

    sorenson’s last blog post..Scoateti bacu`!

  • Marius Sescu 5 March 2008, 23:36

    Multi nu stiu de el, si unii incearca sa foloseasca cat mai putine pluginuri.
    Si eu il folosesc de vreo 3 luni, e foarte ok!

    Marius Sescu’s last blog post..Sondaj:Sunt comercial?

  • Pyuric 6 March 2008, 00:33

    Vrem de mult, da am zis ca asteptam sa-l punem odata cu tema noua :| Credea ca va lua mai putin pana e gata (avem designul de pe 2 ianuarie). Si asteptam….si asteptam… si asteptam…si asteptam dupa codare…. Si mie imi place mult plug-in-ul asta…

    Pyuric’s last blog post..Parfum marca Justin Timberlake

  • Andu 6 March 2008, 20:13

    Gata sefu’ ma conformez imediat..

    Andu’s last blog post..Subiecte BAC 2008

  • bimus 6 March 2008, 19:42

    multumesc de info .. nu stiam de pluginul asta .. si de mult caut asa ceva ..

    merci :)

    bimus’s last blog post..Premiile GOPO 2008 – laureati

  • Uncoverguy 25 April 2008, 03:09

    si nu stii cum pot face asta si la blogger/blogspot ca eu pe platforma aia lucrez si vreau si eu sa stiu… astept notificare prin email!

Post a comment