Top

Vizitator

Am fost vizitator la job si azi si vineri. Mi-am uitat legitimatia mea full-access acasa si am luat una de vizitatoro. E naspa sa fii vizitator, e naspa sa fii restricted user, n-ai acces in unele locuri, astepti sa-ti dea altii acces, bati la usi pe care in mod normal ti le poti deschide singur, etc..

Las` ca le-am facut-o colegilor de la stiri care m-au tinut 2 minute in fatza unei usi si eu bateam si ei strigau “ocupat”, eu strigam si eu tot imi raspundeau “ocupat”. A fost cam enervat dar o sa vada ei cand o sa aiba nevoie de mine next time ..

Diseara am reminder sa-mi caut legitimatia pe acasa pentru ca nu se mai poate asa ;))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • danmesser 25 February 2008, 19:15

    Lasă mă, că unii sînt vizitatori în fiecare zi, if you know what I mean :)

    danmesser’s last blog post..Ieurovizion until you drop

  • Miriam 25 February 2008, 19:20

    sper k nu s-a jucat Martzafoi cu legitimatia ta! Ar fi cam grav!

  • Bancheru 25 February 2008, 22:16

    peste tot doar legitimatii si legitimatii…. vezi sa nu-ti uiti si maine….:D

    Bancheru’s last blog post..Cand eu m-am nascut?alti s-au dus

  • emj 25 February 2008, 21:29

    :)) cat de tare, cat de neimportant esti fara o simpla legitimatie :| :P

    emj’s last blog post..“No country for old men” a luat Oscarul

  • Alex 25 February 2008, 21:46

    La scoala nu ne lasa sa intram fara carnet / legitimatie. 3 zile / sapt. ma duc fara :D Shi chestia e ca is trecut pe o foaie shi nu sunt trecut absent … ( aia care face foaia e vecina-mea ) :D

  • marian 25 February 2008, 22:54

    poi asta e … trebuia sa faci ceva hack sa ai acces full si cu cea de vizitator :)) (glumeam :P)

  • obnosis 26 February 2008, 10:20

    asta, binenteles, daca nu sunt blocate cu vreo bucata de lemn , matura sau alte accesorii. romanul e creator si tocmai a inventat “usa cu pripon”

  • Adrian O. 26 February 2008, 10:29

    Fa-ti poza si pune-o in birourile pe unde circuli, sa stie colegii cine le bate la usa si sa deschida, chiar fara legitimatie :))

    Adrian O.’s last blog post..Spatiul comun

Post a comment