Top

Break-up season ?

Break up

Ati auzit de chestia asta pana acum ?? Pe romaneste “sezonul despartzirilor” !

Citeam mai devreme pe net ca in perioada dintre sarbatorile de craciun si Valentine’s Day oamenii se gandesc de doua ori mai mult la a se despartzi de persoana iubita. Cica in perioada asta oamenii se gandesc mai mult la faptul ca relatiilor lor ar trebui sa fie mai sanatoase, mai bogate, mai fericite si tot atunci eu i-au deciziile daca mai e bine sau nu sa ramana alaturi de persoana respectiva..

In ultima vreme pot spune ca am auzit si am aflat despre multe cupluri care s-au despartzit ..

Dar tu ? [poll=12]

Maine dimineatza vine partea a doua :D

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Cata T. 22 February 2008, 08:19

    dintr-unul faceam eu parte…dar uite ca nu m-am gandit niciodata la asta.eu sper ca nu luna si evenimentele astea au avut o influenta proasta.:)

  • kittti 22 February 2008, 11:49

    Eh fac si eu parte din categoria nefericita a cuplurilor despartite, dar ce sa -i faci ..move on!

  • CaTa 22 February 2008, 13:48

    totul tine de reteta…intr-un asemenea restaurant sigur nu te-ai desparti…eventual poate te-ai desparti de tot :D

    CaTa’s last blog post..Dinner in the sky – cel mai inovativ concept de restaurant

  • Adrian O. 22 February 2008, 13:05

    Nu stiu de 2008, dar stiu de 2007 ca pentru mine a fost un an in acre am vazut destule cupluri care s-au despartit. poate mai multe ca in oricare an. Si multe din ele erau cupluri formate de destula vreme, unii cu copii. Ma intrebam si eu la un moment dat ce ar putea fi, dar am renuntat…

    Adrian O.’s last blog post..PROTV

  • sorenson 22 February 2008, 17:25

    nu stiu niciunul :|

    sorenson’s last blog post..Incepe Liga declaratilor

  • Bancheru 22 February 2008, 20:56

    Tocmai de curand a fost la mine in bloc o despartire cu scantei,s-a lasat cu o cearta in scara de au iesit toti vecini…

    PS: am vrut sa votez la polul din sidebar si da o eroare cum ca nu as fi ales nimic… dar am votat in post .:D

    Bancheru’s last blog post..Pentru forumisti?

  • kittti 22 February 2008, 23:23

    Tocmai am aflat de un alt cuplu care s-a despartit(acum 2 minute), iar “the guy” ma suna si imi zice “hai sa bem” (suparat fiind), iar eu ii zic…”nu se merita doar pt atata lucru”..:))

  • Tucky 24 February 2008, 00:56

    Fratilor e cel mai adevarat lucru posibil..sunt de 2 ani si 3 luni cu prietena mea..si am prins de 3 ori perioada asta..sarbatori – valentine’s day..de fiecare data ne-a, desp, candva aproape de 14 febr…e incredibil..bine ne-am impacat la loc dar…frateeeeeeeeee!!!Ce pana mea se intampla?!?!Spooky man…

Post a comment