Top

Ghici-ghici ;)

Am pentru voi 2 ghicitori ;)

Blonda din imaginePrima e mai simpla, trebuie sa ghiciti cine este blonda bruneta din imagine ;)

Nu cred ca e prea greu, avand in vedere si decorul din spatele ei :D

.

.

.

.

.

.

A doua ghicitoare e ceva mai grea :D Ia sa vadem daca ghiciti din imaginea de mai jos, cine va canta in aceasta seara la Cronica Carcotasilor :D

Ghici cine canta diseara la Cronica Si ca tot v-am facut curiosi va recomand diseara de la 8 fara vreo 20 Cronica Carcotasilor numai la PrimaTV ca sa nu pierdeti o gramada de balbe din televiziuni, primul top rusinica din 2008, 6 dansuri noi cu cele 4 bebeluse, un Dezbracatu` la o ciudata prezentare de moda, o sceneta cam … si o gramada de alte surprize !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • RainyDay 20 February 2008, 01:57

    stiu raspunsul la ambele ghicitori! :P
    mi-a placut despre sceneta, asa ceva sa tot fie la cronica. =))

  • iliana 20 February 2008, 09:21

    bebe Oana
    Horia Brenciu ;)

  • marian 20 February 2008, 10:29

    iliana are dreptate :D

  • CaTa 20 February 2008, 10:36

    ce dai premiu daca ghiceste lumea? :D ps tocmai am postat si eu o ghicitoare tare de tot, check it out

    CaTa’s last blog post..Matematica pura – Universitatea din Barcelona

  • RainyDay 20 February 2008, 10:36

    ce greu era! :))

  • Guitz 20 February 2008, 10:55

    si eu zic ca prima e bebelusa de la Carctasi Oana, si al doilea e Horia Brenciu

    Guitz’s last blog post..Fanii dinamovisti au furat stema de pe masina lui Gigi Becali

  • iqradio 20 February 2008, 11:36

    faci teasinguri din ce in ce mai bune

    iqradio’s last blog post..Cume Down. Ratings Down. TSL Down

  • sorenson 20 February 2008, 14:54

    ha, ce norocs esti tu ca le sti dinainte :)) :D

    sorenson’s last blog post..Azi se lasa cu spectacol

  • Bancheru 20 February 2008, 19:22

    frumos zambet ti-a lasat oana… ce as vrea eu sa am norocul tau… :) las ca dupa ce dau bacu vin si ma angajez si eu la prima… :D

    Bancheru’s last blog post..Dorinte?

  • Adrian O. 20 February 2008, 19:25

    Tu te uiti si la emisiune? ;)

    Adrian O.’s last blog post..Alocatia de stat pentru copii

  • skydegirl 21 February 2008, 11:20

    ce fain tre’ sa va distrati la filmari…intotdeauna ma gandesc ca iese show de show pe platou…asa mi-ar place si mie sa asist pe acolo….:))

  • Hogea 21 February 2008, 11:37

    Stie cineva a cui era ciudata prezentare la care a fost Dezbracatu’?

Post a comment