Top

Behy, esti copac ??

Am fost azi aproape toata ziua offline pe messenger si acum seara ma trezesc cu 3 persoane care vroiau sa-mi dea add.

Ia uitatzi-va cum arata primul ID care vroia sa-mi dea add “smecherul …” :)) Hai frate !

Messenger ADD 01

Cum am procedat ?

Messenger ADD 02

Celelalte 2 iduri nu mai contau, dar pana nu primesc o motivatzie exacta, cine sunt respectivii. Fitzos mai sunt, nu?

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • marian 19 February 2008, 23:14

    da toti sunt smecheri si bazati :D

    marian’s last blog post..spam cat incape

  • sorenson 19 February 2008, 23:17

    am avut si eu parte de intamplari de astea “amuzante” dar si eu am procedat la fel. Nu obisnuiesc sa imi umplu lista de messenger cu oameni normali, dapai cand vad un asa nume compus din sute de mii de simboluri de la microsoft word sau litere scrise ca si cifre sau iduri cu exces de $$$ sau de %% sau de * :|

    sorenson’s last blog post..Azi se lasa cu spectacol

  • Guitz 19 February 2008, 22:31

    lol frate patesc si eu deastea si dupa aceea ma injura de pe alte iduri ca dc nu le dau add:))

    Guitz’s last blog post..Fanii dinamovisti au furat stema de pe masina lui Gigi Becali

  • Alex 19 February 2008, 22:55

    asta clar e manelist ” talent de invidiat greu de egalat ” .. pff ..

  • Miriam 19 February 2008, 23:11

    @Alex…N-as fi inteles ce a scris pana nu ai tradus. Ms. Muream inculta.

    In rest am patit cu unii care fac schimb de liste. Adica unul da un mesaj la toata lista lui de genul: “cine vrea sa facem schimb de liste?”. Si eu am sarit in sus si am spus ca daca da ID-ul meu a pus-o.

    Ce neamuri proaste! Dai un ID cuiva si el il imprastie la toti tantalaii.

  • UrbanReality 19 February 2008, 23:38

    eu de asta am trecut pe AOL :P

    UrbanReality’s last blog post..Somn usor.

  • Miriam 19 February 2008, 23:57

    Mi-a intrat si mie idiotul ala cu ID-ul lui si l-am expediat urgent.

  • emj 20 February 2008, 00:31

    :-? ala era pregatit de spam..si flood :P

    emj’s last blog post..Colaborare intre Lori si Crazy Loop

  • Adrian O. 20 February 2008, 09:23

    Vroiam sa te rog sa ma adaugi in lista ta de mess, dar acum se pare ca nu mai am sanse. Am ID-ul $$shefu_suprem$$campion_in_liga_greilor$$.
    Se pare ca va trebui sa mi-l schimb :))

    Adrian O.’s last blog post..Liga Campionilor

  • Cata T. 20 February 2008, 10:28

    dar personajul ala e-n stare sa tina minte id-ul ala?n-am intalnit pana acum…nici nu-mi doresc!

  • Miriam 20 February 2008, 13:54

    cred k era dintr-o lista in care figuram amandoi…Cineva a dat-o mai departe.

    Sper sa nu ne mai deranjeze.

  • K.ro 20 February 2008, 15:28

    am si eu din astia..care imi sunt vecini ..nu am ce sa le fac, cu unii am copilarit si acum s-au prostit.Sunt peste tot asa zisii smecherasi ce l venereaza pe gutza

  • OLiX 20 February 2008, 15:29

    Da mai, dar la mine problema e ca acel ID nu-l am facut public nicaieri. Daca ar fi un ID public nu m-ar deranja.

  • Alex 20 February 2008, 15:31

    @ Miriam .. De ce sa mori inculta ? Incultzi is aia care se cred tari shi scriu asa … se crede mai cu 2 perechi de coarne … ( am fost addicted to mirc , de acolo stiu sa traduc ) :)))

  • skreach 20 February 2008, 18:29

    Pe blog nu văd nici un id deci sunt curios de unde a făcut rost:)

    skreach’s last blog post..Nicoleta Luciu e o curvă

  • Zappy 20 February 2008, 22:51

    Am avut si eu o tooona de dinastia cu schimb de liste si altele. De aceea lista mea de ignore e foarte lunga. ii intreb “si ce vrei sa vorbesti cu mine?”
    “pai nimic, voiam sa am numa asa fete in lista”
    pe lista de ignore figureaza :
    daddyfizz42
    lorentzo lol
    raul micborfas
    sebastian romantic
    baiat mistoc
    almustaqubal3
    :))
    (asta printre IDurile mai rezonante)

    Zappy’s last blog post..Cine e de vina?

  • Andreea 21 February 2008, 00:15

    Bine ca o trebuit sa vorbesti de id-uri din astea “smechere” :) Vin azi acasa, deschid messenger-ul si ghici?! Vreo 15-20 de id-uri care vroiau sa le dau add.. Le-am dat.. ignore :D
    M-am saturat de “hakeri” “bryliantzi” si alte specimene :P Cred ca imi fac alt id si-l tin numa’ pt. mine :)

  • cata 23 February 2009, 08:31

    Imi imaginez un astfel de om cum se duce la angajare cu CV-ul. Si la adresa de e-mail scrie cu bold smecheru_no1_ionutz@yahoo.com , oare ce va zice angajatorul sa vada o astfel de adresa , il mai angajeaza? :)

  • Danutzu 4 May 2009, 22:51

    MHa probabil vroia sa fie un prost ce crede k e un tallent:|