Top

Blasfemieee !!

This is … GuTiesto !! :G

Gutiesto

Si cand spun “blasfemie” poate fi considerata asa .. din ambele tabere (si cea a houserilor si cea a m****stilor) :G

Poza e facuta (trucata) de 2 amici Blazer & RaZoR :D Thanks guys !

p.s. si voi o sa-mi sariti acum in cap si o sa-mi spuneti “baaa, parca ziceai ca-i blog fara manele :)))”

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Dorinho 8 February 2008, 23:48

    Urâââââââât

    Dorinho’s last blog post..Senzaţional!

  • Dorinho 8 February 2008, 23:57

    @Blazer

    Hehe…e bine realizata, nu am zis asta. E chiar misto.

    Dar tot nu ma pot obisnui cu imaginea. Cred ca dintii lui guta sunt de vina :)

    Dorinho’s last blog post..Senzaţional!

  • Motrichia 9 February 2008, 00:02

    …Mey…eu am o dilema…are dintii pusi?..de sta cu gura cascata sau ii are…naturali…prea mari k sa inchida gura…Am vzt k fata lui il mosteneste perfect…Uf!…Da…asta da…=))…Intrebare: Gutza are dintii pusi sau nu?…C probleme existentiale am si eu…Doamneeeee!!!!….

  • RaZoR 8 February 2008, 23:47

    Hehehe:D

  • Blazer 8 February 2008, 23:51

    @Dorinho: Totusi trebuie sa recunosti ca arata mai bine decat in original. Si parca e mai bine langa un deck Pioneer decat langa o orga Roland! :))

  • K.ro 9 February 2008, 00:03

    ar trebuii sa faca o piesa impreuna :)))

  • danmesser 9 February 2008, 02:37

    Băi Olivere, cît de obscen poţi fi uneori… :))

    danmesser’s last blog post..Heaven

  • skreach 9 February 2008, 06:06

    Se vede de la o poştă că e trucată, să presupunem prin absurd că nu ştiu cine e Tiesto şi nici Guţă, dacă mi-ai arăta poza … nu cred ca mi-ar lua mai mult de 5 secunde să iţi zic că e trucată:)

    skreach’s last blog post..Cadouri de Sfântul Valentin

  • RaZoR 9 February 2008, 09:23

    @skreach
    Avand in vedere ca si eu si Blazer suntem incepatori in photoshop…eu zic ca a iesit destul de bine.
    Si dinti sunt ai lui,nu am umblat la ei!
    Asa erau si in poza de unde i-am decupat capu’
    A fost urat dinainte:))
    La cat de urat e asta,nici photoshop nu prea are efect asupra lui :G

  • RaZoR 9 February 2008, 09:25

    PS:Sa ii vedeti dinti cu zoom,la rezolutia initiala:))

  • alina 9 February 2008, 11:17

    mi-ai stricat ziua!

  • Dragosm 9 February 2008, 16:50

    baaa, parca ziceai ca e blog fara manele???

    :)))

    Dragosm’s last blog post..Cadouri high-tech de Sfantul Valentin

  • silversky 9 February 2008, 20:45

    Mi-ai amintit de un clip de pe youtube: http://www.youtube.com/watch?v=QvuZQh3vXUw

    Tunarea nu putea fi completă fără poza “regelui” :D

    silversky’s last blog post..?Weeds? şi ?Mad Men? scapă de grevă

Post a comment