Top

Cel mai mare pot din istoria loteriei romane

6 din 49“Cel mai mare pot din istoria loteriei romane” :))

De ce auzim chestia asta in fiecare week-end ?? De ce in fiecare saptamana e cel mai mare pot ?? Ori joaca din ce in ce mai mult romani la loto, ori ceva se intampla acolo ..

Culmea e ca toata lumea zice ca se fac shmenuri, smecherii, samd, dar tot aceeasi oameni joaca in continuare la loto 6 din 49 :)

Eu n-am jucat si nici nu voi juca prea curand la loto, dar vad ca sunt, in general cozi mari de tot :)) Piticu` a facut cateva poze cu niste oameni care stau la cozi .. sa dea bani Loteriei Romane :))

Asadar, doamenlor si doooomnilor .. in aceasta saptamana numerele au fost 29 40 45 26 4 46 !

Premiul NU A FOST CASTIGAT NICI SAPTAMANA ASTA !!

Premiul de saptamana viitoare va depasi probabil 12 milioane de euro, iar nenea Ogica n-a nimerit de data asta decat 3 numere :P Bai, le-a nimerit, da ??

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • nashu_mare 20 January 2008, 19:06

    Asadar, doamenlor si doooomnilor .. in aceasta saptamana numerele au fost 29 40 45 26 4 46 ! Aflam imediat daca s-a castigat sau nu premiul cel mare :P

    Reveniti pe blog in cateva minute !!

    Tineti aproape!

  • foks 20 January 2008, 19:16

    In fiecare saptamana e cel mai mare pot, pana cand se castiga. Asta pentru ca banii se tot aduna, daca nu sunt castigati. Asa ca suma este din ce in ce mai mare, pe masura ce trec saptamanile in care nu castiga nimeni. Nu e nimic ieshit din comun, trebuie doar sa cunosti mecanismul.

  • sorenson 20 January 2008, 19:48

    incredibil. nici un numar nu am nimerit. de ce doamne?? aaaa, da! pentru ca nu am jucat.. :lol: (nu cred ca merita… dai atatia bani pe belet si ramai cu buza umflata!)

  • Betivu 20 January 2008, 20:12

    am pus si eu si am nimerit un numar : 29

  • Iulya 20 January 2008, 20:12

    2 numereeee…:D:))

  • Alex 20 January 2008, 20:19

    4 numere … sa iei premiu la categoria a III-a. anyway shi daca castigi 12 mil de euro … 3 sau chiar 4 mil se duc la stat … impozite =)

  • sorenson 20 January 2008, 20:20

    cred ca 4 ( si cuvantul cred de la inceput inseamna sa nu ma injuri daca n-am dreptate :D )

  • iulian 20 January 2008, 20:30

    mai repede castig la capace decat la astia la loto …. sa nu uit maine sa`mi cumpar 7 sticle de suc ( pentru un capac ) si 45 de eugenii ( nu castig nimic altceva decat privitul vanzatoarei care o sa fie uimita cand o sa cer atetea )

  • Dee 20 January 2008, 20:51

    Si catzi bani avea ogica la el…. aoleooooo… de unde dreaq ii are ca presupun ca nu e inginer de meserie. Si al dreaq de nu mereu nimereste el cate trei numere.

  • Draqos 20 January 2008, 21:07

    OliX , am o rugaminte citeste umpic articolul ala care nu ti-a placut de la mine de pe blog (sti la ce ma refer:D) si sa fiu totusi on-article , nici de data asta n-am castigat la loto :((

  • nashu_mare 20 January 2008, 21:31

    Bah, data viitoare imi bag si eu.

  • Bancheru 20 January 2008, 22:43

    fratilor de pun la loto sapt.viitoare sigur scot ceva…pt ca am observat ca tot mai mult se extrag numere de 40 si ceva… si eu tot pe asta puneam,dar azi poate daca puneam si eu poate poate….dar de da domnu’ sa castig sapt.viitoare…dau de baut la toti…

  • senna 25 January 2008, 15:22

    12 milioane de euro scazind tva-ul ramai cu 10 mil de euro un vis frumos pe care oameni care joaca la loto spera …cert este ca cine va castiga nu va mai avea grija zilei de maine..

  • nashu_mare 25 January 2008, 15:36

    Chiar si daca nu stii tot te scapa. Bre, sunt 10 milioane de EURO!!!!

    nashu_mare’s last blog post..Writter’s blo(g)/(ck)

Post a comment