Top

Doriti sa va ingrasati ?

Doriti sa va ingrasati ?Stickerul asta era lipit de una din usile metroului cu care am venit in aceasta seara catre casa ..

Cum?? “Doriti sa va ingrasati  ???” Nu inteleg cum vine asta !? Ce om nebum ar vrea sa se ingrase ???

Sub numarul de telefon scrie “numar particular” lucru care mi se pare ciudat, pentru ca stickerul era de buna calitate, iar pe usa alaturata era un alt sticker cu mesajul “Va treziti obosit? bla bla bla…” ..

Astea-s din cliclul “Slabeste acum, intreaba-ma cum” doar ca sunt .. invers :)

Spuneti-mi voi ce fel de oameni ar vrea sa se ingrase !!

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Iulya 16 January 2008, 23:44

    Yo..Dar cu siguranta nu prin metoda aia..la nr`u ala..:))

  • Denisa Lala 17 January 2008, 00:47

    Poate te scoate în fiecare zi la pizza, timp de o lună.

  • Miriam 17 January 2008, 14:47

    eh, mai sunt si slabanoage cronice…din pacate nu sunt eu aia!

  • Iulya 17 January 2008, 18:14

    Aia e..eu nu am nici kfc..nici mcdonald’s…nothin’..8-|

  • Iulya 17 January 2008, 18:45

    Nu chiar in padure..Langa padure..:)))

    Drobeta Turnu Severin..:-“

  • Andu 17 January 2008, 19:39

    Cum sa nu ai aveti McDonalds sau KFC?
    Da’ ce aveti? Pizza hut sau magazinul Zara?

    Ce trist. Muta-te, dute-n civilizatie.

    Acelasi copil constantean,
    Andu.

  • Iulya 17 January 2008, 22:00

    Andu..nimic..Fast fooduri ca si in orrice oras[cu 3 feluri de sandwiciuri si ajunge]..cluburi..altceva..dar mcdonald`s,kfc,pizza hut sau altceva nu..:)

    Era la un moment dat Delici dar e inchis din vara pentru `renovari`.
    Cu McDonald`s `u ma mai satisfac ca de fiecare data cand merg la Timisoara..dau pe la Mc..:D

  • Iulya 17 January 2008, 22:06

    Da Olix sigur o sa trec..:D..Dar in Mc am fost cel mai des ca lucreaza sormea acolo..si..Deh`..:D

  • Andu 17 January 2008, 22:41

    Cand ajungi prin Constanta, suna-ma ca sa te scot la o plimbare prin minunatul oras care nu-i ca Brazilia.

  • Iulya 17 January 2008, 23:10

    Sigur Andu..la vara..:))

  • miki 19 January 2008, 20:50

    bai! eu stiu chiar multi oameni care vor sa se ingrase. Ma rog, vreo 5. sau 7. ma rog, sunt destui. si fete si baieti care mananca de rup si sunt extrem de slabi. deh, mostenire genetica pe care nu sunt in stare sa o aprecieze. si unii dintre ei chiar au cautat si urmar asemenea tratamente. e o problema serioasa. serios! :D

Post a comment