Top

Cristina Rus – Prea Tarziu [premiera]

Va prezint in premiera noul clip Cristina Rus – Prea Tarziu ! Enjoy !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Marius Sescu 10 January 2008, 14:01

    Slab, din pacate.
    Nu prea se descurca solo, dar aste e doar opinia mea, desigur.

  • wassup 10 January 2008, 15:16

    mda, se putea si mai bine … dar cu siguranta ca va prinde :P

  • iulian 10 January 2008, 16:37

    slaba piesa , videoclip aiurea …. si oli da ai dreptate :( va prinde si piesa asta ( sa vezi acum statusuri pe mess la pustani )

  • Ada 10 January 2008, 22:27

    Copiat pana la Dumnezeu si inapoi. /:) L-am postat si la mine pe blog apropo. Il gasisem pe forumul ei si asa am ajuns si pe aici. :)
    Revenind: slab, slab, slab. Dezamagire cat casa. Atat pot sa spun.

  • Ada 10 January 2008, 23:23

    Si se mai intreaba lumea de ce marea majoritate a recenziilor mele sunt acide… :| Stiu ca prinde la generatia agramata Hi5 care este preocupata de cat de multe id-uri poti baga in Yahoo Messenger. 8-| Oricum imi pare rau de ea. Aveam ceva asteptari…

  • Ada 10 January 2008, 23:32

    Hmmm…sa inteleg ca ne-ai mai citit? :) Eu recunosc ca acum te-am descoperit… :”>
    (offtopic: subscriu la faza cu multe smiles si id-ul privat de messenger ;) )

  • samurai 11 January 2008, 16:49

    da, ma doare…mama ce ma doare…

  • Angy 12 January 2008, 22:31

    ada stiu k esti prietena cu andreea banik de acea faci ce faci si vb ce vb de clipul cristinei.invidia asta ….

  • Ada 12 January 2008, 23:03

    @Olix: Asa e. :)
    @Angy: Argumentul suprem al oricarui om care nu stie sa aduca argumente solide pentru a sustine propriul punct de vedere. Pentru informatia ta am criticat-o si pe Andreea cand am simtit ca nu a facut ceva bine. ;) Fanatismul nu ma impresioneaza nici la altii si nici nu il adopt. :)

  • mady 31 January 2008, 18:46

    imi place fff mult d ea si canda super :X:X:X mai ales mel asta

Post a comment