Top

Frrriiggg

FrrriiigE ultima zi de concediu.. in strainatate. Stiti ce a fost nasol la concediul asta, totusi? Ca din cauza frigului n-am reusit sa facem mai nimic. N-am reusit sa vizitam mai nimic, orasele le-am vazut mai mult din masina, samd ..

In momentul asta in Viena sunt -6 grade, iar maxima de azi e de -3 :(((( In Timisoara situatia e cam aceeasi, -6 acum, iar maxima e de -4. In Bucuresti sunt -11 grade acum, iar “maxima” de azi .. -13 ?? Adica mai frig decat acum.

Cred ca o sa innebunesc de frig cand ma intorc in Romania :((

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • wassup 5 January 2008, 13:53

    mai bine ramai acolo .. :)) kiddin` :D

  • Adrian O. 5 January 2008, 15:10

    Ultima zi de concediu e intotdeauna nasoala. Mai ales cand te intorci la un frig din asta…

  • Alex 5 January 2008, 17:05

    la ora 15 in timisoara erau -8 grade…. :D

  • Mihai 5 January 2008, 20:43

    Ultima zi de concediu e nasoala daca nu iti place locul de munca. Daca e ok ce lucrezi iti va face chiar placere sa te intorci din concediu si sa faci ceva folositor.

  • vulpita 5 January 2008, 20:54

    Doar maine e Boboteaza si de gerul bobotezii cred ca ai auzit asa ca….

  • Miriam 6 January 2008, 00:43

    ce mi-e frigul…dar uite ce polei…Bine ca ati ajuns acasa!

  • Adrian O. 6 January 2008, 01:39

    @Mihai: de acord cu tine, si mie imi place jobul meu si astept sa ma intorc la job (de luni), spuneam doar ca “regimul” de viata e diferit in concediu fata de job, si adaptarea e dificila. Cel putin “ultima noapte de concediu, intaia zi de job” :)
    @olix: drum bun sa ai catre Bucuresti. Si, ai dreptate: e bine acasa!

  • Mihai 7 January 2008, 09:42

    @Adrian O am inteles ideea ta si punctul tau de vedere, dar poate ca pentru mine stau altfel lucrurile…poate din cauza ca sunt mai tanar ?

  • samurai 9 January 2008, 16:59

    5 ianuarie 2008 a fost ziua cand raceala m-a doborat in viena…aveam sa ajung pe 6 ianuarie, dimineata, acasa, si sa zac in pat sau in apropierea acestuia pana miercuri dimineatza cand m-am tarat la munca. nici acum nu mi-am revenit. oricum, frumos oras. e taaaaaaare, taaaaare departe de noi ieuropa asta…

Post a comment