Top

Voteaza-ma ca cel mai sexy blogger !

Da ! M-am inscris in competitia organizata de catre ele.ro in concursul “Cel mai sexy blogger” :))

MA PUTETI VOTA AICI, scriind pur si simplu un comentariu :)

Aici au fost 2 poze cu 2 baieti care ma concureaza la acest concurs. Am scos pozele si textul pentru ca eu i-am facut manelisti pe baieti, iar ei au sarit in sus ca nu sunt manelisti si a inceput o mare balacareape pe care o puteti citi in commenturile acestei insemnari de pe blog.

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Miriam 12 December 2007, 23:45

    pai eu nu te vaz sa te votez!

  • OLiX 12 December 2007, 23:46

    stai ca abia m-am inscris, probabil maine apar in lista acolo :))

  • Miriam 13 December 2007, 00:11

    okiiiiiiiiiii
    atunci de ce ne induci in eroare sa te votam?

  • Rainy Day 13 December 2007, 09:08

    hai ma, n-ai cu cine concura, pah bune! la ce fetze ce calculatoristi tristi au aia… :))

  • OLiX 13 December 2007, 10:22

    dar stii ce e cel mai naspa? ca voturile sunt in functie de cate commenturi ai, fie ele pozitive sau negative :))

  • Rainy Day 13 December 2007, 14:24

    cam aiurea..in cazul asta, ar trebui sa se cheme cel mai pupular blogger. de fapt nici macar asa..cea mai populara poza de blogger. :))

  • OLiX 13 December 2007, 14:31

    nici macar asa :)) Ar trebui sa se cheme cea mai comentata poza ;))

  • Francisco 14 December 2007, 10:09

    Please return credit to Blog and Web!

  • Mariusica 15 December 2007, 13:40

    olix prietene, nu suntem niciunul manelist…asa pt cultura ta generala. Daca te intereseaza…. am replica pe blogul meu la afirmatiile tale ;) http://limbrici.haipa.ro

  • OLiX 15 December 2007, 13:45

    draga “prietene” nu esti manelist, nu? da` care-i faza cu toate filmele alea cu manelisti de pe blogul tau ? tu ai blog si nici macar nu stii sa scrii ! in caz ca ai uitat sau nu ai invatat la orele de romana “de pe” nu se scrie “dupa” !!

  • eu 15 December 2007, 13:55

    si daca am posturi cu manelisti asta nu inseamna ca sunt si eu manelist, dar eu recunosc cand vad pe unu talentat si cu o voce buna. cum e copilul ala, sau celalalt de la vioara. si stiu ca se scrie de pe cumetre, dar asa as fi ca toata lumea, poti sa te uiti sa vezi ca mai scriu si cuvinte legate “intro” “sa dus” si altele. nu sunt in cult sa stii ;)

  • tot eu 15 December 2007, 13:57

    incult legat :))

  • OLiX 15 December 2007, 14:02

    ma bucur ca nu esti “in cult”, dar daca ti-ai respecta blogul si cititorii si n-ai fi manelist (bine, poate chiar nu esti), n-ai pune astfel de “talente” pe blog.

    in fine, nu ma pun eu sa-ti critic blogul, n-am niciun drept sa fac asta, si nah, fiecare scrie ce vrea in blogul lui.

    Eu, incerc sa-mi respect cititorii si sa evit pe cat posibil filmuletele funny de pe youtube (cu mici exceptii) si tot felu` de bancuri si poze sexy pe care oricum le gasesti peste tot pe net. Incerc sa fiu original si sa am continut original.

    Muzica? N-ascult Bach. Ascult muzica buna, de la house la rock.

  • eu 15 December 2007, 14:10

    esti incredibil frate, aia sunt pantaloni de manelist? esti un mare gay atunci si un incult. DE PE ce galaxie ai venit frate? Zoltar tu esti ma? :)) ma…baiatule, uita-te ma in fasolea ta acolo ;). te-am pupat si bafta la commenturi

  • OLiX 15 December 2007, 14:12

    vrei sa facem un poll sa intrebam lumea daca “avetzi fetze si poze de manelisti sau nu” ? ce zici ?

  • OLiX 15 December 2007, 14:13

    eu macar sunt/arat a “gay” cum zici tu, da` manelist sigur nu-s :)) De asta pot sa fiu mandru :))))

  • RampaGe 15 December 2007, 15:27

    olix prietene pot doar sa zic ca esti un mare lesinat si cu fata aia meriti sa concurezi pe uglypeople.com sigur luai locul 1 zic sa sta iin banca ta si sa nu te mai iei de cine nu trebuie nu uita ca acum 2 , 3 ani umblai numai pe irc ;) asa ca stai linistit……….

  • OLiX 15 December 2007, 15:30

    hahaha ;)) e buna asta ! n-am mai auzit de mIRC si nici n-am mai intrat acolo de vreo 6 ani. stai linistit, in banca ta si ne vedem fiecare de oala lui cu sarmale. ok ?

  • RampaGe 15 December 2007, 15:35

    Vezi ma tzarane ca nu am cum sa ati spun tu ati vezi de oala ta de sarmale :) ca doar esti tzaran eu raman cu shaorma :) orcum scurt si la obiect ati spun termina cu tot ce faci cu vladinho si mariusica daca vrei sa mai ai blog ( nici prin cap nu ati da cine sunt ne cunoastem de pe irc ) stai relax in banca ta nu te mai lua de vladinho si mariusica daca mai vrei blog :) sau net sau ce vrei tu :). Bafta CIORAP OPARIT

  • OLiX 15 December 2007, 15:37

    hahah :) tzaran si incult esti tu prostule :))

    ia sa vedem ce-mi faci mai mIRCare :))

    daca vrei sa-ti mai apara commenturile pe acest blog, treci mai intai pe la orele de romana !

  • RampaGe 15 December 2007, 15:40

    Mai vb :) nu uita prietene` de unde ai plecat :) si nu te da ceea ce nu poti fi :) orcum tot un obosit ramai cum ai fost intotdeauna :) mai vb ;) si nu stiu care e mai tzaran din noi doi :)

  • OLiX 15 December 2007, 15:41

    ma confunzi tinere.

  • vladinho 15 December 2007, 15:45

    ma fut pe blogu tau de care na auzit nimeni si pe tine:)

  • OLiX 15 December 2007, 15:46

    ca tot vorbeam de tzarani, nu? :))

  • RampaGe 15 December 2007, 15:58

    Si eu sa ma cac pe ochii tai sa vezi maro =)))

  • OLiX 15 December 2007, 16:00

    mai bine lasa.

  • Nashu_mare 15 December 2007, 19:17

    “Daca vrei sa mai ai blog”? Ce expresie! Uite unde era stapanul internetului. :)) O, tu mare padisah al internetului, te rugam sa ai grija si sa nu ne dai afara de pe internet! :))

  • Schumi 15 December 2007, 23:46

    Unde te-a mancat sa te bagi, mei Lolix? :))

  • cezar 16 December 2007, 15:09

    te-a mancat pe tine in cur sa vorbesti! ma cac pe tine sa ai ochii caprui..la ce fatza ai ma-ta te voteaza…http://cezar.haipa.ro

  • cineva 16 December 2007, 18:02

    mdeah la ce poti sa te astepti de la niste loseri??? mai ales vladinho ala… el are un blog si 20 de ani si tot la liceu a ramas =))))))))))) plus k daca te uiti la profilul lui de hi5 e urat, pur si simplu urat si lista poate continua… whatever … din pacate exista si categoria asta de oameni, iar cei mai prosti sunt cei care i-au votat…asta e. tu fii cu capul sus si nici nu te mai gandi la loseri aia :P nu merita

  • cineva 16 December 2007, 18:04

    ce am uitat : aia 2 chiar au fata de gay, pe bune :| =)))))))))))))))))

  • Mariusica 2 June 2008, 11:15

    =))
    ce de pareri impartite :)). chiar am fost curios sa vad ce s-a mai comentat pe aici :). hai ca eu am scapat ieftin….nu prea s-au legat de mine. ala mi-a zis ca am fata de gay. manelist, gay. mai conteaza? :)). am vazut si ce comment ti-am lasat eu “Zoltar” =)). imi cer scuze :)).

Post a comment