Top

Mersul trenurilor CFR neupdatat


Pe www.mersultrenurilorcfr.ro s-a intamplat exact ce ma asteptam sa se intample ;)

Webmasterul siteului CFR e cam lenes si nu a reusit sa updateze siteul. Inca de alaltaieri orice ai incerca sa cauti primesti o eroare cam ciudata..

Astept sa updateze baietzii siteul, ca sa stiu si eu cu ce tren plec la Timisoara de Craciun, ca n-am chef sa dau 9 lei ca sa-mi cumpar cartea aia cu mersul trenurilor, ca nu merg decat cu un tren si intr-o singura directie :)

Trezirea Webmashterilor !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Mihai H 9 December 2007, 14:12

    AAAAAA Ma mir ca site-ul ala mai e online, ultimele noutati de pe site dateaza din 2004 cand Cfr inaugura un proiect, etc.
    Baiate de joc pe site ca si in trenuri.Deci, de ce asa mirare.

    Ca fapt divers incercati sa accesati http://www.sncf.fr si sa alegeti sectiunea de rezervare bilete din dreapta sus.Veti vedea o explozie de optiuni,oferte speciale, rute diverse,etc etc etc. Stiti cand vom avea si noi un astfel de site ? Cand vom circula in romania cu TGV-ul :))))))))))

  • OLiX 9 December 2007, 14:19

    adica probabil in 2180 :))

  • Coral 9 December 2007, 18:09

    eu mi-am luat cartea aia :|

  • Mihai H 9 December 2007, 18:57

    da, acum ca internetul e la putere, de ce sa nu dam banii pe carti.De ce sa gasim o informatie in doua secunde,cand putem cauta zece minute intr-o carte? :))

  • Coral 9 December 2007, 19:39

    pentru ca poate uneori mai pica netu, si poate ca uneori e frumos sa mai puna pe o carte fie si ea si “mersul trenurilor”, nu toata ziua internet si poate ca uneori nu ai net la dispozitie. Poate de aia :P

  • Manu 10 December 2007, 23:33

    From: Admin [mailto:Admin@cfr.ro]
    Sent: Monday, December 10, 2007 11:35 AM
    Subject: RE: Nelamurire

    Desi apare afisat mesajul „Valabil pana la 8 decembrie 2007” mersul trenurilor este actualizat de aproximativ o luna. Daca selectati data in care vreti sa calatoriti, obtineti informatii corecte.

    Ne cerem scuze ca v-am indus in eroare si va multumim ca ne-ati semnalat problema.

    Administrator

  • OLiX 10 December 2007, 23:37

    haha ;) merci Manu ! in week-end clar nu a mers siteul. mai devreme, de la birou a mers, dar nu puteam vedea pretul unei calatorii. acum, sunt acasa si primesc o eroare ciudata cand dau cautare. ehh, hai ca se va rezolva.

  • Anonymous 11 December 2007, 02:35

    refresh de cateva ori ca apare ;)

  • OLiX 11 December 2007, 09:19

    dupa 50.000 de refreshuri s-a incarcat pagina, iar cand am dat “cautare” a cazut din nou :((

Post a comment