Top

Te crezi mai destept?

Ia uitati-va la duduia asta :)) “Is Europe a country?” :))

via Fulgerica

Bine ca n-a zis “Bucharest” ca era de rau :) Sa dati click pe clip si sa cititi comentariile revoltate ale ungurilor de pe youtube :)))

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Marius Cioane 28 November 2007, 18:16

    Misto :D By the way, putini oameni stiu ca “Are you smarter than a fifth grader” a fost initial inventat de Howard Stern. Inca din anii 80 obisnuia sa aduca in emisiune vedete playboy si tot felul de modele care concurau cu elevi de clasa a cincea, era o rubrica frecventa. Acum cei de la Fox i-au furat ideea si nu recunosc treaba asta…

  • Marius Cioane 28 November 2007, 18:20

    Inca ceva, ma gandesc la tipa din filmulet, sunt sigur ca ea e doar o taranca proasta (dupa accent e in mod clar o hillbilly), dar hai sa fim seriosi nici noi nu stim toate capitalele tarilor din lume…
    Oricum a fost misto cand a zis ca Europa e o tara si ca Budapesta e capitala Frantei… :D

  • OLiX 28 November 2007, 19:11

    lol :) foarte tare Howard ! si sexoasa ideea cu tipele de la Playboy ;)

  • Schumi 29 November 2007, 01:37

    “we’re sorry, this video is no longer available”

  • OLiX 29 November 2007, 01:55

    la mine merge. daca la tine face figuri, da click pe el si ti se deschide direct in youtube

  • samurai 29 November 2007, 12:09

    stii care e cea mai nasoala treaba cu duduile astea? si e doar pararea mea, esti liber sa ma contrazici: ele s-au nascut sa stea cu fata la tavan. insa noooooo, ele tre sa vorbeasca, tre sa fie destepte, tre sa vrea sa se mariteeeee, etc. etc.

  • OLiX 29 November 2007, 14:16

    nu poti sa zici ca o persoana se naste ca sa ..

    totul depinde de cum e crescuta si educata.

    sunt si americance care chiar gandesc si sunt ok, dar astea sunt fooarte putine

  • samurai 29 November 2007, 15:44

    ca sa…ce? :-))
    poate voiam sa zic ca se nasc ca sa picteze tavane de biserici…sau sa schimbe uleiul la cutia de viteze…
    era doar o metafora. desi…

  • Miriam 30 November 2007, 09:02

    misto e chestia cu Hungary si hungry care suna la fel in engleza. Cred ca tipa se gandea la “hungry” (foame).
    In rest, voi ziceti de americance, dar mai sunt si la noi unii, dar mai ales unele care se dau in stamba la concursul asta. Oricum e un concurs super.

Post a comment