Top

Orange da 100 de masini in 100 de zile !


Acum cateva luni Vodafone a avut o campanie in care-ti implieai visele si castigai o gramada de bani..

Acum, Orange are o campanie asemanatoare.. Trimiti SMS la 100 si aduni puncte, cate 10 puncte pentru fiecare pentru fiecare SMS, care SMS costa 0.99 eur/mesaj.

Sansele sa castigi sunt mici, dar .. who cares? Sunt o gramada de prosti care vor trimite bani si prietenii de la Orage vor isi vor lua banii pe masini ;)

Am citit vag regulamentul si pare ok .. pentru ei. Cititi-l si voi inainte sa trimiteti SMS :)

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Alexandra Simion 19 November 2007, 11:55

    mie mi se se pare k..campania nu a inceput de mult ce-i drept dar mom nici nu e f cun..asa ca nu se stie cati “prosti” stiu de ea… ;)

  • Oliver Simionescu 19 November 2007, 12:57

    o sa fie si campania asta extra si mega promovata, sunt sigur. E doar a 3-a zi de campanie si sunt deja satul de spoturile de la tv :))

  • mask 21 November 2007, 21:09

    1170 pct …

  • Oliver Simionescu 21 November 2007, 22:35

    si ai castigat ceva?

  • Anonymous 1 December 2007, 21:05

    A CASTIGAT CINEVA CEVA???
    SAU MACAR STIE CINEVA PE CINEVA CARE A CASTIGAT?? (CINEVA PE CINEVA :) )

  • OLiX 2 December 2007, 15:30

    cu siguranta au castigat si o sa apara, daca nu au aparut deja, castigatorii si pe siteul orange..

  • simona 4 December 2007, 16:13

    Eu cred in sansa de castig si nu cred ca o companie ca si ORANGE s-ar preta la o asemenea inselatorie intr-o promotie asa mediatizata.Asa ca am sa trimit multe sms-uri si atunci cand voi castiga va voi anunta si pe voi.

  • simona 4 December 2007, 16:15

    nu sunt proasta daca trimit sms, pur si simplu cred in sansa de a castiga si mai cred ca o companie ca si ORANGE nu se preteaza la asemenea inselatorie cu o promotie asa mediatizata.

  • OLiX 4 December 2007, 16:18

    clar ! si eu sunt sigur ca nu e nicio inselatorie ! ei oricum isi castiga banii !

    ganditi-va ca orange are vreo 4-5 milioane de abonati sau mai multi. ganditi-va ca fiecare trimite macar un SMS, care costa aproape 1 euro !

    cat castiga Orange-ul din asta?? 4-5 milioane de euro?? deci WOW !

    si eu am trimis 2 SMS-uri, dar citind regulamentul mi-am dat seama ca sansele de castig sunt foooarte mici si am renuntat.

    am trimis acele 2 sms-uri din entuziasm si apoi am citit regulamentul campaniei, dar de obicei citesc regulamentul si apoi ma implic.

    iti recomand si tie, Simona, sa citesti regulamentul si sa vezi ca sansele de castig sunt destul de mici si, ca sa castigi intr-adevar ar trebui sa trimiti o gramadaaa de sms-uri !

Post a comment