Top

Ce porcarie !


Ce porcarie !! S-au tampit astia de la Yahoo! si au limitat statusul de pe messenger la 39 de caractere :((

Unde-mi mai fac eu reclama la blog acum?? A??

Zdrentzele nabii de la Yahoo! care suntetzi ! HUO !

UPDATE: chestia asta nu se intampla doar la noi, ci e ceva international, check here !

Written by: OLiX

Sunt OLiX :) Atunci cand nu postez pe blog ma auzi la radio sau ma vezi pe instagram!

Latest comments

  • Rainy Day 3 October 2007, 12:49

    pfffff ce dobotoci…

  • Oliver Simionescu 3 October 2007, 12:54

    da frate, incredibil :((

  • Marius Cioane 3 October 2007, 13:32

    E cu adevarat o porcarie…
    Eu chiar nu inteleg de unde vine limitarea asta? Tot ei (Yahoo) ofera spatiu nelimitat pe mail si vin acum cu o decizie de genul asta… aiurea…

  • Alexandra Simion 3 October 2007, 13:47

    da frate..nu pot sa cred..si eu care eram adepta a statusurilor lunnggiiii..acum gata :((

  • iulian 3 October 2007, 15:21

    adica acum nu mai pot pune la status ” ascult la blana adrian copilul problema si printesa de aur – am masina si celular …. mama e camatar ” ???? :P

  • Oliver Simionescu 3 October 2007, 17:37

    cum zica sor`mea Miki.. folositi o versiune mai veche..

  • Vietnam 3 October 2007, 21:14

    Se lcureza la servere.

  • silvia 3 October 2007, 22:44

    taci, k tot iti dau pe de gratis!

  • Anonymous 4 October 2007, 15:13

    primul pas ar fi .. sa bifati optiunea din preferences, alerts& sounds , alert me when new updates come .. e kiar ultima de jos ( asta ca sa nu mai aveti surprize ) si pt toti amatori chestia asta nu depinde de versiune pentru ca pana acuma cateva zile mergeau si pe versiunea asta statusuri kilometrice. e un update de-al lor invizibil. :) .. asta e .. gata cu km intregi de status .. :)

  • Oliver Simionescu 4 October 2007, 17:34

    hai ca s-a rezolvat :P check it out !

  • JustMyro 9 October 2007, 11:49

    parerea mea e k yahoo se cam duce de rapa in favoare celor de la google…,au renuntat la motorul de cautare pt imagini si cine stie ce va urma…cat despre statusuri de mess, chiar nu ma intereseaza cat de lung e, cel putin n-o sa mai vad statusuri de genul:” ascult la blana adrian copilul problema si printesa de aur – am masina si celular …. mama e camatar “,…iti poti dovedii altfel inteligenta (oare?)

Post a comment