Top

Beer Tweet Meet toamna 2009

La Beer Tweet Meet-ul din vara n-am ajuns asa ca n-am putut sa-l ratez pe asta de aseara, chiar daca era intr-o seara de miercuri! In jur de 150 de twitteristi s-au adunat intr-un club, au baut bere + sucuri si apa plata, s-au jucat pe Nintendo WII, au povestit si au petrecut impreuna o seara foarte tare!

Felicitari celor de la Millenium pentru organizare, implicare si bere! Eu am facut 300 si ceva de poze si iata aici o parte din ele!

IMG_6433

IMG_6406

IMG_6457

IMG_6502

IMG_6527

IMG_6557

Arhiva cu toate pozele din aparatul meu o gasiti aici!

p.s. 1 mi-am luat bataie la tenis pe WII de la Pandutzu

p.s. 2 pentru pozele strambe injurat-o pe FatadinPort

Written by: OLiX

Sunt OLiX, Dj la KissFM (Kiss Kiss in the Mix & Partydul KissFM & Razi cu Sergiu si Andrei). Iubesc vacantele, vara, muzica si petrecerile!

Latest comments

  • Rox 12 November 2009, 03:08

    faine pozele, te-ai scos tu repede cu vina aruncata spre Dana :))

    acum am inteles de ce aiplecat tu mai devreme. ai si postat pe blog, ai pus si pozele. rapid domnule, rapid! :)

    si felicitarile mele merg catre pentru fetle si baietii de la Millenium,catre Claudiu si nu in ultimul rand catre noi

    ps: sunt primul tau cititor la acest articol

  • d3vilgirl 12 November 2009, 04:07

    da da da :) foarte tare seara asta :) mai vrem :)

  • BogdiP 12 November 2009, 05:58

    Pozele ma fac sa vreau sa fiu si eu din Bucuresti…pare ca v-ati distrat…cand devine #beertweetmeet ceva national oare?…in fiecare saptamana alt oras…:p

  • Catalina 12 November 2009, 07:41

    Wow…ai si postat pe blog ! Oricum .. we had fun :)

  • natalia 12 November 2009, 09:22

    Foarte frumos! Si pozele asemenea! :)

  • Pandutzu 12 November 2009, 10:04

    hai c-a fost foarte tare !! pacat ca nu s-a mai tinut pana la sfarsit “campionatul” de wii. eram pe val si imi pare rau ca a trebuit sa joc cu tine primul meci… te las sa-ti iei revansa alta data :d

  • pandutzu (Pandaru Alin) 12 November 2009, 10:53

    vazand pozele de la olix http://tinyurl.com/y88zn7j de aseara.. am observat inca o data ce gasca tare avem !!! :D

  • Cosmin21 12 November 2009, 11:40

    Super mega extra tari pozele.

  • Bob 12 November 2009, 11:57

    Mi-ar placea sa avem toate pozele pe grupul Flickr al BeerTweetMeet – http://www.flickr.com/groups/1119518@N25/

    cum facem? le urci tu pe Flickr si le dai submit catre grup sau le urc eu la mine si pun la autor numele tau?

  • emarian 12 November 2009, 18:07

    Ai iesit tare in poza aia :D

  • sorin 12 November 2009, 19:12

    Se cunoaste ca OLiX are aparat profi:)…Felicitari pentru poze!

  • miriam957 13 November 2009, 20:29

    Las’ ca o sa facem si noi, la TM. Ma bucur ca v-ati simtit bine!

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Post a comment