Top

I am hot!

Cam asa arat eu de vreo 2 zile incoace si cred ca la fel o sa arat inca vreo 2 :) Arat ca dracu un rac, da stiu :P

 

(si asta e doar fatza)

Nu radeti, ca nu-i de ras! USTURA !! Oricum, daca nu vreti sa aratati ca mine, va recomand cu caldura, sa folositi creme protectoare la greu! Vara abia incepe, asa ca aveti timp sa stati la soare cat vreti voi, nu trebuie sa va bronzati din prima zi.

Asta din ciclul, fa ce zice OLiX, nu ce face el :))

p.s. 1 Arhi a fost in Delta! Foarte misto! Vreau si eu!!

p.s. 2 Oamenii in china stau ca prost cu rabdarea

Written by: OLiX

Sunt OLiX, Dj la KissFM (Kiss Kiss in the Mix & Partydul KissFM & Razi cu Sergiu si Andrei). Iubesc vacantele, vara, muzica si petrecerile!

Latest comments

  • natalia 25 May 2009, 17:46

    Bun sfat! Astea sunt consecintele, unei zile intregi de stat la soare, fara sa folosesti crema protecoare.

  • natalia 25 May 2009, 17:49

    Scuze, am vrut sa scriu, protectoare.

  • qelul 25 May 2009, 17:53

    da’ tu n-ai fost, mah, la niciun teambuilding acolo? ca parca ne-am trambalat de vreo cateva ori cu radiou’ prin zona.

  • nashu_mare 25 May 2009, 19:32

    Aduci un pic a Justin Timberlake.

    Copii, folositi protectie ca altfel patiti la fel!

  • KornNT 25 May 2009, 20:07

    Olix si eu sunt tot la fel. Ma ustura mai ales pe picioare. :))

  • iliana 25 May 2009, 20:19

    aoleu , saracutu de tine chiar esti ca un rac , ce haios esti in filmulet ;))
    si eu am fost la plaja, dar nu m-am prajit , mi-am preparat in casa o solutie ptr plaja ;-) iti dau reteta
    saptamna viitoare sa pui filmulet sa vedem cu te cojesti =))

  • catalina 25 May 2009, 21:53

    Crema Olix,CREMA:)))..incearca cu iaurt pentru usturime…e bun si ala…o sa mirosi nitel a branza da` trece=))))

  • ema 25 May 2009, 22:34

    La asta mergea titlul/intrebarea din postul anterior “te poti abtine sa nu rizi”? Chiar e de ris, sorry. S-a inventat lotiunea de plaja cu spf maaare, si nu e numai pentru femei! Baga iaurt (pe piele si nu de-ala de fructe) si mai posteaza un filmulet, promit sa ma cronometrez cit rid!

  • ema 25 May 2009, 22:37

    PS Si ca sa rizi si tu: si io patesc asta in fiecare an, chiar daca folosesc (si) lotiune…:))

  • Rainy 25 May 2009, 22:53

    Hai ca n-arati ca dracu’, si doar esti scorpion, nu rac. :)) Te inteleg, la fel am patit-o si eu anul trecut. Inca mai am crema d-aia de miroase a peste, daca vrei, let me know. Vei avea si un avantaj daca o folosesti, cand te vei urca tu in metrou, or sa coboare toti si nici n-o sa te mai usture pielea! :))

  • Ani 26 May 2009, 07:29

    Foarte tare… ai vrut sa ti tot soarele numai pentru tine? :))

  • A.I. 26 May 2009, 08:28

    daca nu ai avut pe cineva sa-ti faca masaj cu iaurt :D

  • silviu din severin 26 May 2009, 12:37

    ;-) :P :) … deci OLiX… asa am patit si eu pe spate…. am fost la plaja si am stat decat 3 ore si knd am ajuns akasa eram mai rosu ca “(d)racu” … dar m-am invatat minte… am zis ca o sa folosesc crema dar nici pana acum nu mi-am cumparat !!! =))=))

  • magda 26 May 2009, 17:21

    poi daca nu ai avut si tu altceva de facut…ai stat la soare toata ziua…asta e..suporti consecintele..:P :)

  • Sorinu 26 May 2009, 19:30

    :)) vai vai, si eu am patit asa ceva acu o luna:!!

  • laura_tm 27 May 2009, 13:26

    saracu de tine” –de fapt ce sa mai spun ……. ca si eu sunt cam tot asa… dar..pe tot corpul…incearca cu iaurt …mai trece din durere..:!! :!! :!!

  • Oanytaaa 27 May 2009, 23:48

    :!! ei,ei…se mai intampla…asta sa-ti fie invatatura de minte :P

Post a comment